„UFC i menadżerowie pomagają mi w znalezieniu pomocy” – Tony Ferguson o swojej sytuacji


Tony Ferguson zabrał głos na temat ostatnich doniesień na temat swoich problemów mentalnych i rodzinnych.

W ostatnich dniach pojawiło się mnóstw medialnych doniesień na temat fatalnej kondycji psychicznej byłego tymczasowego mistrza kategorii lekkiej i jednego z najlepszych zawodników na świecie w tym limicie Tony’ego Fergusona.

W następstwie zdecydowanie odbiegających od normy zachowań El Cucuya – miał między innymi demolować dom, polewać żonę święconą wodą, twierdzić, że ich syn jest Jezusem Chrystusem – małżonka zawodnika złożyła wniosek o sądowy zakaz zbliżania się Tony’ego.

Wczoraj natomiast zawodnik zabrał głos w temacie – i powiało delikatnym optymizmem.

Dziękuję wam wszystkim za wielkie wsparcie! Jestem w świetnym nastroju. UFC i menadżerowie pomagają mi w znalezieniu pomocy, jakiej potrzebujemy. Dostaję wszystkie wasze wiadomości – i nie zwalniajcie tempa!!! Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa, moja rodzina i mój team doceniają je. Wyrazy miłości dla moich fanów w mediach społecznościowych. Nie traćcie wiary, bez was gówno bym zrobił
Wsparcie Tony’emu Fergusonowi okazało też wielu zawodników – a wśród nich między innymi Conor McGregor i Dustin Poirier.

*****

„Powiedz mi to prosto w twarz” – Jorge Masvidal zaatakował Leona Edwardsa na zapleczu – VIDEO


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *