Polskie MMA

Uderzenia głową, soccer-kicki, stompy na głowę, łokcie 12-6! Artur Sowiński poznał rywala na galę CAVE MMA 2!

Podczas styczniowej gali CAVEMMA 2 dojdzie do pojedynku na wyjątkowo brutalnych zasadach, w którym Artur Sowiński pójdzie w tany z Kamilem Łebkowskim.

Zaprawieni w bojach weterani nadwiślańskiej sceny MMA, Artur Sowiński i Kamil Łebkowski, skrzyżują rękawice podczas zaplanowanej na 13 stycznia gali CAVEMMA 2, która odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

O zestawieniu pojedynku poinformowali oficjalnie organizatorzy.

Walka odbędzie się na wyjątkowo brutalnych zasadach, określonych mianem CAVERULES. O co chodzi? Dozwolone będą między innymi uderzenia głową, kolana w każdej płaszczyźnie walki, kopnięcia i stompy na głowę w parterze czy łokcie 12-6.

Starcie odbędzie się w limicie 73 kilogramów na dystansie trzech rund po trzy minuty.

– Cały czas jestem w tej grze, cały czas szukam wyzwań i cały czas daję efektowne walki – powiedział Kornik, były mistrz KSW i EFM Show. – W walkach MMA możemy sobie pozwolić na wiele, tutaj możemy sobie pozwolić na wszystko! Nie lekceważę nikogo, kto ma ksywę „Bomba”. Nie wiem, czy u niego ta bomba jest od ciosu z prawej ręki, czy od tego, że Kamil jest na bombie. Uderzenia głową, łokcie, kopnięcia nawet leżącego przeciwnika. To wszystko ci zafunduję, ponieważ zasady mi na to pozwalają.

– Wszyscy kibice będą cieszyć swoje oczy brutalnością walki na zasadach CAVERULES – powiedział z kolei Kamil Łebkowski, mistrz PLMMA z lat 2012-15 i weteran organizacji FEN oraz ACB. – Walki nadają sensu mojemu życiu. Nie potrafię wyobrazić sobie życia, w którym to zostawiam i zajmuję się czymś innym. To będzie jeden z lepszych przeciwników i dlatego bardzo się cieszę na to starcie i nie mogę się go doczekać. Artur, szykuj się na mocną bombę!

Opuściwszy kilka miesięcy temu szeregi KSW, Kornik stoczył dwie zwycięskie walki. W formule kickbokserskiej wypunktował na gali MMA Attack 4 Piotra Ćwika, by następnie już pod sztandarem Prime MMA ten sam los zafundować Adamowi Oknińskiemu.

Kamil Łebkowski ostatnimi laty nie radził sobie najlepiej. Z sześciu ostatnich pojedynków wygrał tylko jeden, we wrześniu tego roku w ramach gali Super League MMA 4 pokonując przez techniczny nokaut Shtegu Vrajolliego.

W walce wieczoru CAVEMMA 2 Michał Pasternak stanie w szranki z Adamem Kowalskim.

Bilety na galę są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na kanale YouTube oraz w WP Pilot.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Z jednej strony brutalne zasady a z drugiej dobrze pamiętam co mówił ostatnimi czasy w wywiadach Artur Sowiński. Czyli prawdopodobnie duże pieniądze musiały zostać zaproponowane przy okazji zestawiania tego pojedynku.

Back to top button