Tyson Fury z wielkim uznaniem o Conorze McGregorze – Irlandczyk odpowiada

Jeden z najlepszych bokserów wagi ciężkiej na świecie Tyson Fury zabrał głos na temat Conora McGregora, wyrażając się o Irlandczyku z ogromnym szacunkiem.

Jeszcze trzy lata temu Tyson Fury zarzucał Conorowi McGregorowi – choć w odrobinę żartobliwym tonie, dodajmy – że ten bezczelnie skopiował jego medialną grę, na niej budując swój sukces. Irlandczyk odpowiedział wówczas, że tworzy swój unikalny styl i porównywanie go z kimkolwiek pozbawione jest jakichkolwiek podstaw.

Zobacz także: Maciej Kawulski zdecydowanie o przyszłości Mateusza Gamrota

Zapytany natomiast w najnowszej odsłonie programu Ariel Helwani’s MMA Show o ostatnie problemy Notoriousa – w Irlandii łączy się go z brutalnym gwałtem w Dublinie z grudnia ubiegłego roku, jedna z kobiet twierdzi, że jest ojcem jej córki, a w Stanach Zjednoczonych trafił na jakiś czas do aresztu za zniszczenie telefonu – Gypsy King udzielił byłemu podwójnemu mistrzowi UFC pełnego wsparcia, nie szczędząc też Irlandczykowi komplementów.
Uważam, że Conor prześcignął całe MMA.

– powiedział Fury.

Ustanowił precedensy, podpalił grę. Zdecydowanie zmienił oblicze MMA. Przeszedł do boksu, walczył z Mayweatherem, został supergwiazdą i absolutnie powinien być z siebie dumny.

Wszyscy mamy w życiu problemy. Nie one mają jednak znaczenie – liczy się tylko to, jak sobie z nimi radzimy i jak się na nich uczymy.

Słowa te sposobiącego się do walki z Tomem Schwarzem Brytyjczyka nie uszły uwadze Conora McGregora, który odniósł się do nich w mediach społecznościowych.

Gypsy King!
Jesteś wspaniałym człowiekiem, Tyson!
Dziękuję 👊

*****

„Jeśli nie dojdzie do rewanżu…” – Conor McGregor obszernie o pierwszej walce z Khabibem Nurmagomedovem i rewanżu

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

3 Comments

 1. Miyagi

  22 maja 2019 at 07:54

  dwa rude gamonie idealnie do siebie pasują debilizmem i teraz będą lizać sobie dupska po sraniu

 2. Miyagi

  22 maja 2019 at 07:54

  dwa rude gamonie idealnie do siebie pasują debilizmem i teraz będą lizać sobie dupska po sraniu

 3. Fred K.

  24 maja 2019 at 11:36

  Miyagi nie pier**l, oboje sa spoko – podchodza do sportu na luzie, z zartem lub ze smiesznymi akcjami a nie smutni jak pi*a napręzeni i nasmarowani olejkami chlopcy.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply