UFC

Tyron Woodley zdradza, za jakie pieniądze wszedłby do klatki z „przerażającym” Khabibem

Rozdający karty w kategorii półśredniej Tyron Woodley nie szczędził komplementów Khabibowi Nurmagomedovowi po zwycięstwie Dagestańczyka z Edsonem Barbozą.

Conor McGregor nie był pod wrażeniem zwycięstwa Khabiba Nurmagomedova z Edsonem Barbozą w co-main evencie gali UFC 219 w Las Vegas, a i Kevin Lee przebąkiwał o pewnej nieporadności Dagestańczyka, ale zdecydowana większość zawodników była zachwycona jego występem – wśród nich znalazł się też mistrz kategorii półśredniej Tyron Woodley.
Trzeba podejść do gościa z szacunkiem, bo nie chcę, żeby wjechał mi tu w nogi i posadził mnie na tyłku.

– stwierdził, śmiejąc się, Woodley w programie The Hollywood Beatdown.

Powiem coś mocnego. „J***ć” Tony’ego Fergusona. Uważam, że (Khabib) przeskoczył Tony’ego Fergusona i powinien iść prosto do Conora McGregora. Stary, to był mord, a wcześniej przecież zlał mojego ziomka Michaela Johnsona – który jest naprawdę twardy – i nawet kazał mu się poddać. Gdy gość w trakcie walki mówi ci, żebyś się poddał, to już wchodzimy na zupełnie inny poziom.

Gdy oglądałem tę walkę (z Edsonem Barbozą), pracując za biurkiem FOX i zobaczyłem ten duch terminatora w Khabibie… To po prostu kompletnie inny poziom. Zachodziłem w głowę, czy gość walczy w ten sposób cały czas? Za każdym razem. Mówię: „Czy moglibyśmy umieścić go już w Top 5 P4P? Bez pasa! Powiem to oficjalnie – uważam, że koleś powinien znaleźć się w pierwszej piątce. Nie widziałem wielu gości, którzy by tak dominowali. Przerażający koleś.

Dagestański Orzeł nie ukrywa, że jego najważniejszym celem jest teraz starcie z Tonym Fergusonem, którego od dawna uważa za właściwego mistrza kategorii lekkiej. Nie raz, nie dwa wykluczał już ewentualne przejście do kategorii półśredniej.

Cały videocast

Gdyby jednak pojawiła się możliwość walki z Nurmagomedovem? Jak zapatrywałby się na taki potencjalny pojedynek zasiadający na tronie 170 funtów Tyron Woodley?

Jak miałbym walczyć z tym maniakiem? Nawet nie próbujcie wsadzać mnie tam z kolesiem, który walczy z niedźwiedziami.

– odparł wesoło T-Wood.

Hej, Dana, pamiętasz, jak Nate (Diaz) chciał $15 milionów? Ja chcę $16 (za walkę z Khabibem).

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #7 – NAJ w UFC w 2017 roku, proroctwa na 2018

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button