UFC

Tyrada Conora McGregora! Irlandczyk chce się bić z Artemem Lobovem!

Wtorkowym wieczorem Conor McGregor wziął na medialny celownik Artema Lobova.
Kilka dni temu w odpowiedzi na pozew ze strony Artema Lobova jego dawny kompan Conor McGregor opublikował krótkie nagranie, w którym dźwięcznym głosem wyśpiewał „Artem is a rat”, co wykłada się jako „Artem jest kapusiem”. We wtorek Irlandczyk ponownie wziął na celownik Rosjanina.

Artem Lobov pozwał Conora McGregora na grube miliony, przekonując, że to on stoi za ideą stworzenia marki Proper Twelve. Domaga się $30 milionów.
Okazuje się natomiast – przynajmniej jeśli wierzyć Notoriousowi – że nie jest to jedyny pozew, jaki przeciwko niemu złożył Rosyjski Młot.

– Teraz Artem próbuje pozwać też mnie i mojego ojca za zniesławienie – napisał we wtorek Conor. – Hahaha, mój Boże. Niech mu Bóg błogosławi.

– Artemie, wyglądasz jak niedosmażona kiełbasa. Wskakuj ma chwilę na patelnię, bo jesteś surowy, ziomek. Niech cię Bóg prowadzi, koleś.

Na tym jednak nie koniec. Irlandczyk ponownie ułożył krótką piosenkę o swoim byłym przyjacielu, dla którego lata temu wskoczył w samolot w Dublinie, aby bronić go przed karzącą ręką sprawiedliwości Khabiba Nurmagomedova w Nowym Jorku.

– Artem to gaduła, na-na-na, hej! – odśpiewał. – Artem to gaduła, na-na-na, hej!

– Brachu, rozmawialiśmy o naszej miłości do gadów i szczurów. Nie pamiętasz tego, brachu? Ty głupia pizdo.

Notorious poszedł zresztą o krok dalej. Wyzwał Lobova do walki, wskazując mu konkretne miejsce i konkretny termin.– Spotkamy się w SBG Concorde i będziemy się bić o wszystko – obwieścił. – Prawnicy kontaktują się ze mną w sprawie zniesławienia, pozwów i tej całej reszty.

– Jesteś małą panienką, ziomek. Widzimy się dzisiaj o 22:30 i będziemy się bić o wszystko. Odpowiedz na to jebane wyzwanie, ty mała panienko.
Emerytowany już Artem Lobov nie odpowiedział na żadne z powyższych wypowiedzi Conora McGregora. Zespół prawny Irlandczyka stawia sprawę jasno w temacie pozwu o $30 milionów.

– Whiskey Proper No. Twelve została stworzona, rozwinięta i niestrudzenie promowana przez Conora McGregora – brzmi oficjalny przekaz.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button