Typer MMA Lowking

Rozpoczynamy IV sezon Typera MMA!

Innowacyjny Typer MMA powraca na łamy Lowkinga!

Nagrody

Jak tradycja nakazuje, na zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody. Firma Pepsport (www.pepsport.pl) ufundowała odżywki i koszulki, za co serdeczne dzięki! Triumfator otrzyma też koszulki Lowkinga (małe rozmiary – w sam raz dla żony, dziewczyny, młodszej siostry czy córki), a także dowolnie wybraną grę komputerową do 200 zł.

Jest więc o co walczyć!

Jak dołączyć do rozgrywek?

Dla formalności powtórzmy, w jaki sposób dołączyć do rozgrywki…

Dołączenie do zabawy jest banalnie proste, choć różni się w zależności od tego, czy uczestniczyliście w poprzednim sezonie Typera lub Ligi Bukmachera na Lowkingu, czy też nie.

Jeśli grałeś już w Typerze lub Lidze Bukmachera…

Wejdź na http://lowking.pl/typer-mma/ i zaloguje się na dokładnie te same dane, z których korzystałeś w poprzednim sezonie – i to wszystko, możesz grać!

Jeśli zapomniałeś danych lub hasła, napisz do nas na [email protected] – zresetujemy.

Nie uczestniczyłeś jeszcze w naszym Typerze ani w Lidze Bukmachera?

Wejdź na http://lowking.pl/typer-mma/front/register i zarejestruj się. W odpowiedzi w ciągu kilku minut powinieneś otrzymać maila z linkiem do aktywacji konta.

Jeśli masz jakikolwiek problem z rejestracją/logowaniem – napisz, rozwiążemy.

Jak gramy?

Gramy według zasad, które na pewno pamiętają uczestnicy poprzednich edycji. A zatem obstawiamy zwycięzcę każdej walki na galach UFC, przewidujemy rodzaj skończenia (decyzja/TKO/SUB) oraz opcjonalnie obstawiamy 3 punkty bonusowe na maksymalnie trzy walki.

Punktacja przedstawia się następująco:

  • prawidłowe wytypowanie zwycięzcy: 2 pkt
  • prawidłowe wytypowanie rozstrzygnięcia: 1 pkt
  • prawidłowo wytypowany bonus: 3 pkt
  • nieprawidłowo wytypowany bonus: -3 pkt (minus 3 punkty)

Innymi słowy za galę z 10 walkami możemy otrzymać maksymalnie 39 punktów, na które składają się:

  • 20 punktów za wytypowanie zwycięzców
  • 10 punktów za poprawne rozstrzygnięcia
  • 9 punktów za trzy poprawne bonusy

I to w zasadzie wszystko! Cała aplikacja, którą wykorzystujemy do zabawy, jest niezwykle intuicyjna i nie pozwoli nikomu się zgubić. Płynnie poprowadzi Was przez proces typowania i wykorzystywania punktów bonusowych.

Zapewnia też szereg statystyk, dzięki którym porównacie Wasze osiągnięcia z innymi graczami.

Taktyka?

Wprowadzenie elementu Punktów Bonusowych daje nowe możliwości. Jeśli preferujesz ostrożne podejście do typowania i nie chcesz podejmować ryzyka – nie stawiaj bonusów – dzięki temu masz pewność, że nie stracisz ani jednego punktu.

Jeśli dopuszczasz odrobinę ryzyka, postaw tylko na jednego pewniaka – w najgorszym przypadku stracisz tylko 3 punkty. W najlepszym – zyskasz 3.

Masz trochę więcej odwagi? Postaw na dwóch zawodników – możesz zyskać aż 6 dodatkowych punktów, ale… tyle samo możesz stracić, jeśli obaj przegrają.

Jeśli nie masz żadnych problemów z ryzykiem – śmiało, postaw na trzech fighterów – możesz wzbogacić się o dodatkowe 9 punktów. Nie muszę dodawać, że tyle samo stawiasz na szali?

Kiedy i jak typujemy?

Pierwszy sezon Typera obejmie 10 gal UFC i być może kilka mniejszych. Pierwsze typowanie odbędzie się już teraz przy okazji sobotniej gali UFC 189. Jest już ona dodana do systemu, więc po zalogowaniu się można typować!

Tematy z typowaniami będą wrzucane kilka dni przed galami.

Hall of Fame

Oto historyczni zwycięzcy Typera

Sezon IComber
Sezon IIDomer
Sezon III Boomster

Innymi słowy, nikt jeszcze nie zdołał zwyciężyć dwukrotnie.

Pytania?

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, problemy z rejestracją, cokolwiek – piszcie śmiało! Tych, którzy już dołączyli, zapraszam do typowania sobotniej gali.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button