(VIDEO) „Ty cholerny zwierzu!” – porozbijani Max Holloway i Yair Rodriguez spotkali się po walce!

Po wojnie na wyniszczenie, jaką dali w oktagonie UFC, Max Holloway i Yair Rodriguez oddali sobie szacunek.
Kapitalne widowisko w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas zgotowali fanom – głównie tym przed telewizorami, bo hala UFC APEX była niemal pusta – były mistrz wagi piórkowej Max Holloway i powracający do akcji po 2-letniej przerwie, efektownie walczący Yair Rodriguez.
Obaj zawodnicy przez 25 minut niemiłosiernie okładali się ciosami, kopnięciami, łokciami i kolanami, demonstrując nieprawdopodobny hart ducha, wolę walki i odporność. Holloway przetrwał wszystkie ekwilibrystyczne techniki Meksykanina, a ten próba grapplerskie – bo i tego aspektu walki nie brakowało – Hawajczyka.

Ostatecznie sędziowie wskazali jednogłośnie na Maxa Hollowaya, który odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Dodatkowo, obaj zawodnicy otrzymali po $50 tysięcy dolarów, bo starcie to zostały oczywiście okrzyknięte mianem Walki Wieczoru.Zachwytu nad pojedynkiem nie ukrywał też sternik UFC Dana White, który podczas konferencji prasowej po gali uznał go za jeden z najlepszych, jakie w życiu oglądał. Amerykański promotor nie szczędził komplementów obu zawodnikom, rozpływając się nad ich postawą.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Ci natomiast nie pojawili się na konferencji prasowej, bo zostali przetransportowani prosto do szpitala. Zanim jednak do tego doszło, mieli okazję zamieć jeszcze kilka słów przed UFC APEX. Błogosławiony zdołał bowiem dotrzeć do karetki, zanim w podróż do szpitala ruszył Pantera.

– Yair, ty cholerny zwierzu! – krzyknął wesoło do Meksykanina, podając mu rękę. – Dostaliśmy po 50 tysięcy, brachu!

– Kocham cię, bracie! – powiedział Yair.

– Nie, to ja ciebie kocham!
Na koniec Max wszedł na chwilę do karetki, gdzie obaj zrobili sobie wspólne zdjęcie, dziękując sobie raz jeszcze za pojedynek.

Poniżej całe nagranie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply