UFC

Trener Jonesa z grubą predykcją na 2018 rok, „Bones” szlifuje formę w garażu – video

Wydaje się, że prawdopodobieństwo, aby Jon Jones i Daniel Cormier raz jeszcze stanęli naprzeciwko siebie w oktagonie, nie jest duże – ale sztab tego pierwszego widzi sprawę inaczej.

Póki co Jon Jones nadal czeka na ostateczne rozstrzygnięcia w sprawie ostatniej wpadki dopingowej – najprawdopodobniej przed obliczem Stanowej Komisji Sportowej w Kalifornii stanie na przełomie lutego i marca – ale wygląda na to, że jego sztab jest dobrej myśli względem przyszłości swojego zawodnika.

Trener stójki Bonesa Brandon Gibson prorokuje bowiem, że jego podopieczny stanie raz jeszcze w szranki z Danielem Cormierem – i to już niebawem!

Spróbujmy raz jeszcze – przewiduję, że 29 grudnia 2018 zobaczymy walkę Jones vs. DC 3 o pas kategorii ciężkiej.

Tymczasem na profilu Instagramowym 30-latka pojawiła się migawka z garażowego treningu bokserskiego

https://www.instagram.com/p/Beq8zgijzJ6/

Za drugą dopingową wpadkę Jonesowi grozi nawet osiem lat zawieszenia – choć przy niezwykle sprzyjających okolicznościach okres ten może ulec skróceniu nawet do 6 miesięcy.

Tymczasem Daniel Cormier sposobi się do walki o złoto kategorii ciężkiej ze Stipe Miocicem, do której dojdzie 7 lipca podczas gali UFC 226 w Las Vegas. Dopytywany o potencjalne trzecie starcie z Bonesem, potwierdził swoje nim zainteresowanie, jednocześnie jednak przyznając, że temat ten zostawia za sobą. Na drodze do trylogii mogą też stanąć plany emerytalne DC, który zapowiedział, że w marcu 2019 roku kończy karierę.

*****

Karolina Kowalkiewicz o tłumaczeniach Joanny Jędrzejczyk: „Jedna wielka ściema”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button