UFC

Tony Ferguson z krótkim przesłaniem do Edsona Barbozy i Kevina Lee przed UFC Fight Night 128

Były tymczasowy mistrz kategorii lekkiej Tony Ferguson w krótkim wpisie odniósł się do walk wieczoru gali UFC Fight Night 128 pomiędzy Edsonem Barbozą i Kevinem Lee.

Nadal co prawda nie wiadomo, jak długo potrwa rozbrat Tony’ego Fergusona z oktagonem po kontuzji kolana, jakiej nabawił się przed niedoszłą walką z Khabibem Nurmagomedovem podczas gali UFC 223 – spekuluje się, że w tym roku do akcji już nie wróci – ale nie znaczy to, że El Cucuy zniknął z przestrzeni medialnej. Nic z tych rzeczy!

Amerykanin co i rusz umieszcza nowe wpisy, zdjęcia i nagrania.

Najnowszy poświęcił dzisiejszej gali UFC Fight Night 128, która odbędzie się w Altantic City. W walce wieczoru rękawice skrzyżują dwaj byli rywale – i ofiary – Tony’ego Fergusona, Edson Barboza i Kevin Lee.
Udanych walk wszystkim uczestnikom UFC Fight Night w Atlantic City. Na marginesie: Edson Barboza vs. Kevin Lee, spodziewam się wielkiego pokazu MMA i sportowego podejścia. Zostawcie wszystko na macie i dajcie z siebie wszystko. Przynieście popcorn, fani sportów walki, czekają nas fajerwerki. Mistrz.???????

Z Barbozą Ferguson wygrał w grudniu 2015 roku, dusząc go w drugiej rundzie morderczej i krwawej walki, natomiast Lee pokonał w starciu o tymczasowy pas w październiku zeszłego roku, również zwyciężając przez poddanie, ale w trzeciej rundzie.

*****

Wszystko o gali UFC Fight Night 128 – godziny transmisji, ciekawostki, statystyki
Techniczna analiza walki Barboza vs. Lee
Typowanie i analizy całej gali

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button