KSWPolskie MMA

Tomasz Romanowski w walce wieczoru, Patryk Kaczmarczyk w co-main evencie – ujawniono pierwsze szczegóły KSW 72

Poznaliśmy pierwsze szczegóły lipcowej gali KSW 72 – jej lokalizację oraz dwie najważniejsze walki.
Gala KSW 72 odbędzie się po raz pierwszy w historii w Kielcach. Wydarzenie zaplanowano na 23 lipca w Amfiteatrze Kadzielnia, o czym oficjalne poinformowali organizatorzy.

Galę zwieńczy starcie w czubie kategorii półśredniej pomiędzy Tomaszem Romanowskim (15-8) i Andrzejem Grzebykiem (18-5). Pierwotnie rywalem Tommy’ego miał być Adrian Bartosiński, ale na przeszkodzie stanęły mu sprawy osobiste.
Tomasz Romanowski znajduje się na fali dwóch zwycięstw – z Michałem Pietrzakiem i Aleksandarem Rakasem. Jego bilans w KSW wynosi 3-1.

Andrzej Grzebyk był ostatnio widziany w akcji w lutym, przegrywając przez poddanie ze wspomnianym Adrianem Bartosińsim. Stoczył dotychczas cztery walki dla polskiego giganta, wygrywając dwie z nich.

Ogłoszono też co-maint kieleckiej gali. Dojdzie w nim do spodziewanej od dłuższego czasu konfrontacji w kategorii piórkowej pomiędzy Patrykiem Kaczmarczykiem (8-1) i Dawidem Śmiełowskim (9-0).

Radomianin w debiucie w KSW po wojnie wypunktował Michała Sobiecha, by następnie przegrać jednogłośnie z Robertem Ruchałą. W marcu powrócił powrócił na drogę zwycięstw, koncertowo rozbijając Michała Domina.Królik ma za sobą póki co jedno starcie w KSW. W lutym w dramatycznych okolicznościach w końcówce walki znokautował Filipa Pejicia.

Rozpiska KSW 72

Walka wieczoru

77,1 kg: Tomasz Romanowski (15-8) vs. Andrzej Grzebyk (18-5)

Karta główna

65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (8-1) vs. Dawid Śmiełowski (9-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button