UFC

Tom Breese wycofał się z walki z Ianem Heinischem na UFC w Londynie

Rozpiska dzisiejszej gali UFC on EPSN+ 5 w Londynie została zubożona o starcie w wadze średniej pomiędzy Tomem Breese i Ianem Heinischem.

Tom Breese wycofał się z walki z Ianem Heinischem, do której miało dojść podczas dzisiejszej gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie. O anulowaniu walki poinformował w mediach społecznościowych rozczarowany Amerykanin.

Powód absencji Brytyjczyka? Problemy zdrowotne. Nie wiadomo jednak, o co dokładnie chodzi. Breese zrobił wczoraj rano wagę, później stając z Heinischem oko w oko podczas ważenia.

Wchodzący na zastępstwo Amerykanin był trzecim rywalem, jakiego wyszykowano dla zawodnika z Birmingham na galę w Londynie – Cezar Ferreira i Alessio Di Chirico wycofali się wcześniej z powodu problemów zdrowotnych.
To nie pierwszy raz w karierze Breese, gdy wycofuje się z walki tuż przed galą. Przed dwoma laty w bliźniaczo podobnych okolicznościach wycofał się z pojedynku z Oluwale Bamgbose – wówczas powodem były problemy psychiczne, jakie go dopadły. Do akcji po prawie 2-leniej przerwie powrócił w czerwcu ubiegłego roku, już w kategorii średniej rozbijając w pył Daniela Kelly’ego.

W rezultacie odwołania walki gala UFC on ESPN+ 5 rozpocznie się o godzinie 18:15.

*****

Typowanie UFC Londyn: Till vs. Masvidal

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button