KSWPolskie MMA

„To było coś niesamowitego” – Jan Błachowicz podziękował fanom za powitanie w Ergo Arenie

Rozdający karty w 205 funtach UFC Jan Błachowicz krótko podsumował galę KSW 61, dziękują fanom za serdeczne powitanie.

Mistrz kategorii półciężkiej Jan Błachowicz powrócił w sobotę na stare śmieci, goszcząc na gali KSW 61, która odbyła się w gdańskiej Ergo Arenie.
Cieszyński Książę stanął w narożniku Łukasza Jurkowskiego, który w walce wieczoru wydarzenia skrzyżował rękawice z Mariuszem Pudzianowskim. Obecność mistrza zmotywowała co prawda Jurasa do wyjścia do trzeciej rundy pomimo opłakanego już na ten moment stanu, ale nie uchroniła go przed porażką.

Obecność Jana Błachowicza nie uszła uwadze fanów, którzy do połowy wypełnili Ergo Arenę. Zgotowali oni owację dla polskiego mistrza, za co ten podziękował im w opublikowanym w niedzielę na Instagram Live nagranu.
– Hej, witam wszystkich – powiedział Jan. – Słuchajcie, emocje po KSW ciągle wielkie. Fajna gala, fajnie się to oglądało, fajne waleczki. Potem jeszcze Tybur na UFC, mega robota. Kolejna walka przed czasem, więc fajny wieczór, fajna noc dla fanów MMA. Ja się dobrze bawiłem i mam nadzieję, że wy też.

– W końcu publiczność wróciła, tak że fajnie to było poczuć. I przede wszystkim chciałem wam bardzo podziękować za to przywitanie, które mi zrobiliście przed i po walce Jurasa z Pudzianem. To było coś niesamowitego. Wszystkim, którzy tam byli, serdecznie dziękuję. Naprawdę to było bardzo miłe. Dzięki, pozdrawiam, hej!
Do akcji Jan Błachowicz najprawdopodobniej powróci 4 września, w ramach gali UFC 266 stając w szranki z Gloverem Teixeirą. Wedle najnowszych doniesień, termin ten może jednak ulec niewielkiej zmianie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button