UFC

TJ Dillashaw: „Ciężko będzie im wybaczyć”

TJ Dillashaw opowiada o wrażeniach z nagrywania programu The Ultimate Fighter 25, w którym wcielił się w rolę trenera naprzeciwko Cody’ego Garbrandta.

Były mistrz a obecnie pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii koguciej TJ Dillashaw uważa, że jego konflikt z Codym Garbrandtem, z którym spędził kilka tygodni na planie The Ultimate Fighter, jest sztucznie inspirowany przez właściciela Team Alpha Male, Urijaha Fabera.

Przyznaje jednak, że podczas kręcenia TUF zabolała go postawa innych osób – trenerów Gabrandta, Danny’ego Castillo i szczególnie Justina Buchholza.

Wydawało ci się, że zdobyłeś przyjaciół na całe życie, ale wygląda na to, że odwrócili się dość szybko.

– powiedział Dillashaw w opublikowanym niedawno wywiadzie z TUF 25.

Jesteś rozczarowany pewnymi ludźmi. Nie byłem blisko ze wszystkimi, nie byłem przyjacielem z Garbrandtem, nie byliśmy tak blisko. Ale goście typu Justina Buchholza, który zawsze był w moim narożniku, Danny’ego Castillo. Tracisz do nich szacunek, widząc, jak się zachowują i myśląc o tej przyjaźni, która miała cię z nimi łączyć.

Nadymają się. Justin robi z siebie najlepszego trenera na świecie, więc stoi za swoim zawodnikiem, robiąc to, co powinien robić. Może gdy będzie po wszystkim, zobaczymy… Jednak straciłem wiele szacunku do tych gości. Pokazali swoje prawdziwe kolory w programie, więc ciężko będzie im wybaczyć.

Obaj zawodnicy – Dillashaw i Garbrandt – zmierzą się najprawdopodobniej w lipcu, podczas gdy premiera TUF 25 będzie miała miejsce już 19 kwietnia.

Musiałem trzymać nerwy na wodzy, być opanowany i spokojny.

– powiedział podopieczny Duane’a Ludwiga o nagrywaniu programu.

Naprawdę, (Garbrandt) wyjdzie na kompletnego dupka. Tak mocno rwie się do walki. Gość naprawdę zachowywał się jak kutas. Musi się zdecydować, czy jest miłym gościem czy kompletnym dupkiem. Jest narwany.

Nie jest wystarczająco bystry, żeby złożyć kilka zdań i powiedzieć ci, co robisz. Zamiast tego raczej chce się bić. Staje się to denerwujące i irytujące, ale trzeba zachować spokój i profesjonalizm. Jestem zawodowym sportowcem. Zostałem zatrudniony, żeby pracować w roli trenera i będę się tego trzymał, dając przykład.

*****

Cody Garbrandt chce walki z Demetriousem Johnsonem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button