Polskie MMAUFC

Tim Johnson wystąpi na UFC w Chorwacji – będzie rywalem Marcina Tybury?

Nadal nie znamy nazwiska pierwszego rywala w UFC dla Marcina Tybury, ale pojawił się właśnie mocny kandydat.

Kilka dni temu przeprowadziliśmy szczegółową analizę potencjalnych rywali Marcin Tybury na debiut w UFC. Zgodnie z opisanymi tam przewidywaniami Francis Ngannou wystąpi na gali w Chorwacji, ale… nie będzie rywalem uniejowianina. Zestawiono go bowiem z innym debiutantem, Bojanem Mihajlovicem.

Nadal jednak w grze pozostają inni zawodnicy i wygląda na to, że jeden z nich również wybiera się 10 kwietnia do Zagrzebia na galę UFC Fight Night 85.

https://twitter.com/tbeartim/status/691782313374568453

30-letni Amerykanin Timothy Johnson, bo o nim mowa, stoczył jak dotychczas dwa pojedynki pod banderą UFC. W pierwszym znokautował Shamila Abdurakhimova, w drugim natomiast, w sierpniu ubiegłego roku na gali UFC Fight Night 73, uległ Jaredowi Rosholtowi, choć w końcówce walki miał swoje szanse na zwycięstwo, wstrząsając rywalem mocnymi ciosami.

Poproszony o komentarz menadżer Marcina Tybury, Paweł Kowalik z MMA Cartel, stwierdził:

Zabiegamy o walkę w najbliższych miesiącach, ale wciąż nie otrzymaliśmy żadnej, nawet wstępnej, propozycji dla Marcina. Chcielibyśmy już znać datę i rywala, żeby Marcin mógł się konkretnie szykować, ale co do nazwisk, to zaakceptujemy każdego rywala, którego da UFC.

Johnson przyznał, że ofertę walki otrzymał dopiero dzisiaj. Czy wkrótce dotrze ona też do Marcina Tybury?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button