The Rock odpowiada na ostre słowa Nate’a Diaza

Dwayne Johnson odpowiedział na krytyczne uwagi pod swoim adresem ze strony Nate’a Diaza.

Po zakończeniu gali UFC 244 w Nowym Jorku, gdzie przegrał z Jorge Masvidalem, Nate Diaz nie oszczędził Dwayne’a Johnsona, który pomagał w promocji gali, zakładając też pas BMF na biodra zwycięzcy.

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

Stocktończyk nie miał wątpliwości, że sławny aktor trzymał stronę Masvidala.

Jebać Rocka!

– wypalił Nate podczas konferencji prasowej po gali.

Skurwiel pogrywał sobie ze mną. Widziałem, jak tam się uśmiechał do Masvidala. Mike Tyson powinien wręczać pasy, jeśli już. Mam i tak wyjebane na te wszystkie, kurwa, pasy, ale też może oberwać.

On jest z tej strony. Jebać go więc. Ja jestem z West Coast. Mike Tyson powinien tu być. To najostrzejszy gość na świecie, tak? On powinien tu być.

Krzywdzę tutaj Rocka, co? Akurat złapaliście mnie w kiepskim nastroju. Rock jest cool. Lubię Ballers. Lubię Ballers. Stanął jednak po złej stronie, więc też może oberwać. Z całym szacunkiem, ale też może oberwać.

Wiem, że był po jego (Masvidala) stronie. Musiał być. Są z tego samego miasta. Musiał być. Ale skoro jesteś po jego stronie, to jebać cię.

Okazuje się jednak, że The Rock podszedł do wypowiedzi Diaza ze zrozumieniem, a nawet dozą sympatii.

Nie byłem zdziwiony komentarzami Nate’a, bo to jest właśnie cały Nate, jakiego znamy i kochamy.

– powiedział The Rock w programie Ariel Helwani’s MMA Show.

Jest dokładnie taki, jak go reklamują. Nate rozumie. Wie, że ja i Jorge jesteśmy ziomkami, jesteśmy obaj z Miami. Łączy nas tam bardzo wiele. Znamy wspólnie wielu zawodników, znamy wielu trenerów, jesteśmy w tych samych salach treningowych. Łączy nas wiele, więc nie mam z tym żadnego problemu. (Nate) rozumie.

Johnson zaznaczył jednak, że promował walkę tak neutralnie, jak tylko potrafił. Nie chciał, aby ktokolwiek odniósł wrażenie, że kibicuje Masvidalowi – wierzył, że takie podejście pozwoli przyciągnąć do sportu najwięcej nowych fanów, sprzedać najwięcej PPV.

Z tego, co wiem, od czasu zmian w UFC to była największa walka, jaką zorganizowali. Znaczy, przepraszam, druga najlepsza po Conorze i Khabibie, co jest niesamowitym osiągnięciem.

– powiedział aktor.

Jestem bardzo dumny z obu gości.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„Miałem duże problemy” – Francis Ngannou szczerze o sparingach z Cirylem Gane

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply