UFC

(VIDEO) „Ten chudzielec będzie, ku*wa, mistrzem świata!” – Jorge Masvidal wróży Mateuszowi Gamrotowi pas UFC

Jorge Masvidal nie ma żadnych wątpliwości, że Mateusz Gamrot niebawem rozsiądzie się na mistrzowski tronie UFC.

Od dwóch tygodni Mateusz Gamrot przebywa na Florydzie, gdzie w American Top Team kontynuuje rozpoczęte w Czerwonym Smoku przygotowania do powrotu do oktagonu.

W Miami Gamer pozostanie przez około sześć tygodni, by następnie stamtąd wylecieć do Abu Zabi, gdzie 22 października w ramach gali UFC 280 skrzyżuje rękawice z Beneilem Dariushem w starciu, które przy korzystnych okolicznościach może utorować mu drogę nawet do titleshota.

Na matach ATT polski lekki szlifuje formę z całym zastępem elitarnych zawodników – by wymienić choćby Dustina Poiriera, Movsara Evloeva, Edsona Barbozę czy Renato Moicano.

Na Florydzie trenują też od dawna mistrz wagi średniej Bellatora Johnny Eblen oraz dwukrotny pretendent do złota kategorii półśredniej UFC Jorge Masvidal. I właśnie na Instagram Stories Eblena pojawiło się w piątek krótkie nagranie z Gamrotem i Masvidalem w rolach głównych.

Na opublikowanym materiale słychać, jak Ulicznik z Miami żartuje z – prawdopodobnie – Gamera, określając go mianem „chudzielca” i wesoło namawiając go do nabrania wagi. Później natomiast wróży Polakowi świetlaną przyszłość w UFC.

– Ten chudzielec będzie mistrzem, kurwa, świata! – wykrzyczał Jorge, wskazując na Mateusza.

– Wkrótce! – zawtórował mu Polak.

Jorge Masvidal nie ma jeszcze oficjalnie zaplanowanej walki, ale wieść gminna niesie, że do akcji powróci w grudniu lub styczniu, krzyżując rękawice z Gilbertem Burnsem. Amerykanin przegrał trzy ostatnie pojedynki – dwukrotnie z Kamaru Usmanem oraz ostatnio z Colbym Covingtonem – a obecnie ma też na głowie problemy prawne z uwagi na uliczny atak na tego ostatniego.

Także Johnny Eblen nie ma obecnie żadnego zaplanowanego pojedynku. Ostatnio był widziany w akcji w czerwcu, na pełnym dystansie odbierając tytuł mistrzowski wagi średniej zaprawionemu w bojach Gegardowi Mousasiemu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button