Biznes MMA UFCKSWPolskie MMA

„Tak, za takie pieniądze walczyłem w KSW” – Popek zdradził, ile zarabiał za walkę w KSW

Niezachwycający pod względem sportowym, ale wyróżniający się gigantyczną rozpoznawalnością Popek Monster zdradził, ile zarabiał w KSW.

Szefowie KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski nigdy nie ukrywali, że Paweł Mikołajuw, lepiej znany jako Popek, cieszył się bardzo dużą popularnością za czasów, gdy występował w klatce polskiego giganta.

Nie brakowało zatem różnorodnych spekulacji dotyczących zarobków popularnego muzyka, choć nigdy żadna ze stron oficjalnie ich nie potwierdzała.

Wszystko jednak zmieniło się kilka dni temu, gdy Popek udzielił wywiadu na kanale Braci Collins na You Tube. Tam właśnie zapytano go, jak bliska prawdy jest wieść, wedle której zarabiał milion złotych za walkę.

– Tak, za takie pieniądze w KSW walczyłem – przyznał Popek. – Nie ponad, ale koło bańki z walkę. Nigdy nie przekroczyło to miliona, ale… Raz 970 tysięcy.

– Tyle jesteś wart, ile dostajesz pieniędzy. Tu chodzi o PPV. Z PPV spływał hajs. Jeżeli chcą oglądać twoją pociętą mordę, to wyjdzie to w praniu, czyli w PPV.

Powróciwszy do sportu po 8-letniej przerwie, w latach 2016-2018 Popek stoczył dla KSW cztery pojedynki. W pierwszym przegrał przez techniczny nokaut z Mariuszem Pudzianowskim, by następnie pokonać w ten sam sposób Roberta Burneikę.

Dwie ostatnie potyczki ponownie skończył na tarczy, przegrywając przez nokauty w drugich rundach z Tomaszem Oświecińskim i Erko Junem. Obecnie walczy pod sztandarem Fame MMA.

Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button