UFC

Tai pije z buta, Weidman ekpresyjnie reaguje na nokaut na Rockholdzie, Romero idzie po chipsy – video

Nie zabrakło zabawnych sytuacji podczas sobotniej gali UFC 221 w Perth, gdzie Yoel Romero znokautował w trzeciej rundzie Luke’a Rockholda.

Podczas gali UFC 221, która odbyła się w sobotę w Perth nie brakowało spektakularnych nokautów, rewelacyjnych poddań oraz… wesołych chwil.

Już podczas ważenia debiutujący Israel Adesanya, który ostatecznie ubił Roba Wilkinsona, spróbował potargać koszulkę, ale… Reebok to solidna firma!

W trakcie gali natomiast Tyson Pedro, który poddał Saparbeka Safarova, spróbował zakończyć wywiad mic-dropem – ale Jon Anik wykazał się nie lada refleksem.

Po ubiciu Cyrila Askera sympatyczny Mały Hunt, czyli Tai Tuivasa nie czekał z napiciem się piwa do zagoszczenia w barze – zamiast tego napił się trunku zaserwowanego mu przez jednego z fanów… w bucie!
Z kolei w walce wieczoru pilnym obserwatorom nie umknęła twarz Chrisa Weidmana w momencie nokautu, jaki Yoel Romero fundował Luke’owi Rockholdowi.

https://twitter.com/B0YKIE/status/962561709927010304

Natomiast gdy kuśtykający Kubańczyk opuszczał oktagon, jedna z rozentuzjazmowanych fanek chciała usilnie poczęstować go chipsami. Jakież było jej zaskoczenie, gdy Żołnierz Boga rzeczywiście podszedł – ale nie po chipsy, a po kubańską flagę od innego fana.

Myślałam, że przyszedł po chipsy – stwierdziła bohaterka…

*****

UFC 221 – Romero vs. Rockhold – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button