„Ta walka była lekcją życia, w poprzedniej tylko zbiłem leszcza” – Gamrot z uznaniem o Marianie, wyjaśnia słowa po walce

Podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot zabrał głos na temat samokrytyki, jaką złożył po zwycięskim starciu z Marianem Ziółkowskim.

Pokonawszy jednogłośną decyzją w walce wieczoru sobotniej gali KSW 54 Mariana Ziółkowskiego i tym samym obroniwszy pas mistrzowski kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot wyraził duże niezadowolenie, określając nawet swój występ mianem „żenującego”.

Jego słowa o tym, że w dniu gali czuł się fatalnie, dopadło go rozwolnienie i rozważał wycofanie się z pojedynku, wywołały spory rezonans. Nie przypadły do gustu chociażby Marianowi Ziółkowskiemu, który odniósł się do nich z rezerwą, dostrzegając w nich próbę usprawiedliwień.

We wtorek rano Gamer opublikował w mediach społecznościowych wyjaśnienie, odnosząc się właśnie do gorzkich słów pod swoim własnym adresem po walce.
(pisownia oryginalna)

Chciałbym rozwiać błędne spekulacje..
Moje niezadowolenie z walki nie wynikało z przebiegu pojedynku tylko z moich osobistych błędów.. rzeczy których pozapominałem, głowa była zupełnie nie tam gdzie potrzeba.. błędy nie wybaczalne dla mnie ale to już mój problem przez moja ambicje… taki już jestem 🤷‍♂️ natomiast walczymy tak jak pozwala nam przeciwnik! @marian_ziolkowski_official bardzo dobrze wykorzystywał swój zasięg i cały czas był nie uchwytny w pojedynku. Brawa dla niego i szacunek bo tak walka była ogromna lekcja dla mnie i teraz już wiem ze jestem lepszym zawodnikiem! Wnioski wyciągnięte odrazu. Pomimo moich dużych emocji po walce, szanuje Mariana i dziękuje mu za ta walkę!!! Lekcja życia! W przeciwieństwie do poprzedniej (7 tyg temu) gdzie tylko zbiłem leszcza 🤷‍♂️
Nie zmienia to faktu ze jestem zadowolony z wygranej walki , przewalczenia 25 min w klatce i w tym momencie bycia wolnym zawodnikiem !!! 😎💪💯

Pojedynkiem z Golden Boyem Gamer wypełnił kontrakt z KSW. Teraz czeka na oferty wszystkich zainteresowanych organizacji ze świata, zaznaczając jednocześnie, że nie zamyka żadnych drzwi, nie wyklucza żadnej opcji.
Właściciele KSW, Martin Lewandowski i Maciej Kawulski, zapowiedzieli już, że powalczą o dalsze usługi kudowianina, składając mu ofertę przedłużenia kontraktu.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Na Mateuszu KSW się nie kończy” – Lewandowski i Kawulski po KSW 54 o przyszłości Gamrota

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply