Babilon MMAPolskie MMA

Szymon Kołecki vs. Ivo Cuk walką wieczoru Babilon MMA 4

Chorwat Ivo Cuk skrzyżuje pięści z Szymonem Kołeckim w walce wieczoru czerwcowej gali Babilon MMA 4 w Ełku.

Organizatorzy zdradzili nazwisko zawodnika, który skrzyżuje pięści z niepokonanym Szymonem Kołeckim (5-0) w walce wieczoru szykowanej na 8 czerwca w Ełku gali Babilon MMA 4. Rywalem byłego polskiego sztangisty będzie zaprawiony w bojach weteran Ivo Cuk (16-10).
Walczący zawodowo od 2009 roku Chorwat nie rozpoczął kariery najlepiej, na pewnym jej etapie posiadając rekord 4-7. Z czasem nabrał jednak rozpędu i obecnie może pochwalić się siedmioma zwycięstwami w ostatnich dziewięciu występach – choć dwa ostatnie przegrał. W lutym zmuszony był uznać wyższość Alikhana Vakhaeva podczas gali WFCA, a miesiąc później Sergeya Spivaka podczas gali WWFC. Z oboma przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie.

Szymon Kołecki wygrał wszystkie dotychczasowe pojedynki przez nokauty w pierwszych rundach, ostatnie dwa tocząc już pod banderą Babilon MMA. W debiucie ubił Michała Orkowskiego, by podczas marcowej gali ten sam los zafundować Łukaszowi Borowskiemu.

Nieco wcześniej organizatorzy zapowiedzieli interesujące starcie w kategorii średniej pomiędzy niepokonanym Adamem Biegańskim (5-0) i Michałem Pietrzakiem (5-3).

Rozpiska Babilon MMA 4

93 kg: Szymon Kołecki (5-0) vs. Ivo Cuk (16-12)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (5-2) vs. Aleksander Georgas (9-5)
70,3 kg: Kacper Formela (7-1) vs. Adam Brzezowski (5-2)
77,1 kg: Piotr Niedzielski (9-4) vs. TBA
65,8 kg: Damian Zorczykowski (4-2) vs. Mateusz Siński (2-1)
83,9 kg: Adam Biegański (5-0) vs. Michał Pietrzak (5-3)
91,5 kg: Michał Szuliński (9-4-1) vs. Paweł Brandys (6-5-2)

*****

Georges Saint-Pierre: „Zaproponowali mi teraz walkę z Natem Diazem…”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button