Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Szalony wzrost kursu na zwycięstwo Mateusza Gamrota! Polak wyraźnym underdogiem w walce z Armanem Tsarukyanem!

Mocno wzrósł kurs bukmacherski na zwycięstwo Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem podczas sobotniej gali UFC Fight Night.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
Na stronie naszego partnera FORTUNY Online od kilku dobrych tygodni są dostępne kursy bukmacherskie na wszystkie walki sobotniej gali UFC Fight Night, która odbędzie się w Las Vegas – w tym oczywiście starcie wieńczące wydarzenie pomiędzy Mateuszem Gamrotem i Armanem Tsarukyanem.

Polak początkowo był niewielkim bukmacherskim underdogiem zawodów, ale czasem kursy zmieniły się na 50/50. Nie na długo jednak! Na cztery dni przed galą Gamer jest już bardzo wyraźnym underdogiem. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 2.60, podczas gdy wiktoria Ormianina jest warta 1.50.
Kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs. Tsarukyan


Zwycięstwo Mateusza Gamrota – 2.60

Zwycięstwo Armana Tsarukyana – 1.50


Na FORTUNY Online znajdziemy też kursy na wiele innych zdarzeń dotyczących walki. Przykładowo, zwycięstwo Polaka na punkty
lub techniczną decyzją jest wyceniane na 5.50. Identyczna wiktoria Ormianina jest warta 2.50.

Kurs na to, że walka zakończy się decyzją, wynosi 1.82 – dokładnie tyle samo jest wart przeciwny scenariusz – a zatem brak decyzji sędziowskiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 3

Dodaj komentarz

Back to top button