„Świetne kulanki!” – Dustin Poirier dziękuje Mateuszowi Gamrotowi, Polak odpowiada

W drodze do grudniowej walki z Charlesem Oliveirą Dustin Poirier bardzo ceni sobie parterowe kulanki z Mateuszem Gamrotem.
Przebywający od kilku tygodni w Coconut Creek na Florydzie, gdzie po raz kolejny przygotowuje się do walki w American Top Team, Mateusz Gamrot ma okazję trenować z najmocniejszymi zawodnikami na świecie.
Na matach amerykańskiego klubu Gamer szlifuje formę u boku takich zawodników jak Edson Barboza, Renato Moicano, Mike Davis czy Alexander Shabliy.

Na tym jednak nie koniec, bo tym razem kudowianin regularnie trenuje też z byłym tymczasowym mistrzem kategorii lekkiej i dwukrotnym tegorocznym pogromcą Conora McGregora Dustinem Poirierem. Tak się bowiem złożyło, że po raz kolejny obaj stoczą swoje pojedynki tydzień po tygodniu.

11 grudnia podczas gali UFC 269 w T-Mobile Arena w Las Vegas Diament stanie do walki o mistrzostwo wagi lekkiej, krzyżując pięści z Charlesem Oliveirą, a tydzień później Polak także w Las Vegas – ale w centrum UFC APEX – pójdzie w oktagonowe tany z Diego Ferreirą, stając przed szansą przedarcia się do czołowej piętnastki dywizji lekkiej.Podobnie rzecz się miała kilka miesięcy temu. 10 lipca Diament w trylogii pokonał przez techniczny nokaut wspomnianego Conora McGregora, podczas gdy tydzień później Mateusz Gamrot w rekordowe 65 sekund poddał kimurą Jeremy’ego Stephensa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Czy w grudniu również obaj wyjdą ze swoich walk obronną ręką? Tego nie wiadomo.

Wiadomo natomiast, że jako świetny specjalista od walki na chwyty – a takim jest przecież także Do BronxGamer jest niezwykle cennym sparingpartnerem dla Luizjańczyka. Wątpliwości w tym temacie nie pozostawia najnowszy wpis, w którym Amerykanin podziękował Polakowi.

– Świetne kulanki – napisał Dustin.
Na odpowiedź polskiego lekkiego długo czekać nie musiał.

– Dziękuję, mistrzu! – napisał Polak. – Będziesz gotowy!

Jest zdecydowany faworyt! Kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs. Ferreira ujawnione!

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply