UFC

Świat zachwycony i zasmucony! Reakcje zawodników UFC – w tym Yana i Sterlinga – na nokaut Sandhagena

Nie brakowało zachwytów i smutku wśród zawodników UFC w reakcjach na fantastyczny nokaut, jakim popisał się Cory Sandhagen, usypiając Frankiego Edgara.

Cory Sandhagen popisał się nieprawdopodobnym latającym kolanem, którym w ledwie 28 sekund brutalnie znokautował Frankiego Edgara w co-main evencie gali UFC Fight Pass w Las Vegas.
Najprawdopodobniej zwycięzca zagwarantował sobie w ten sposób pojedynek o pas mistrzowski wagi koguciej ze zwycięzcą szykowanego na 6 marca boju na szczycie pomiędzy Petrem Yanem i Aljamainem Sterlingiem.

Poniżej reakcje innych zawodników na nokaut Sandmana.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN
Dwa słowa dorzucili też wspomniani bohaterowie sobotniego pojedynku na szczycie – Yan i Sterling.

– Jezu! – zareagował Amerykanin. – Ależ to było czyste! To jedna z rzeczy, na które naprawdę musiałem uważać z powodu wzrostu Sandhagena. Dwa fantastyczne występy z rzędu.

– Edgar to legenda, ale czas kończyć – napisał Rosjanin. – Dobre zwycięstwo Cory’ego. Trudno jednak zapomnieć, co zrobił mój następny rywal. Zobaczymy, co będzie dalej.

– To niebezpieczna gra, w której każdego można załatwić – odpowiedział Funk Master. – Do zobaczenia 6 marca.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button