UFC

(VIDEO) Latające kolano z piekieł! Sandhagen w 28 sekund brutalnie znokautował Edgara!

Cory Sandhagen nieprawdopodobnym kolanem na głowę brutalnie znokautował Frankiego Edgara w ledwie 28 sekund.

W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas – ważnym w kontekście mistrzowskiej rozgrywki w wadze koguciej – Cory Sandhagen (14-2) fantastycznym latającym kolanem na głowę ciężko znokautował Frankiego Edgara (24-9-1).

Edgar ruszył agresywnie od pierwszych sekund pojedynku. Sandhagen hasał po łuku, mieszając ustawienie. Niskie kopnięcie Frankiego doszło celu.
Cory potraktował rywala szybkim lewym prostym, ale uderzenie nie doszło czysto. Natomiast srogi zewnętrzny lowking doszedł. Edgar ruszył na rywala, zasypując go kombinacją sierpów, ale garda Sandhagena na posterunku – wybroniwszy je, uciekł spod ogrodzenia.Środek oktagonu. Cory spróbował wewnętrznego lowkinga, ale przestrzelił – Frankie w porę cofnął nogę.

Chwilę potem doszło do jednego z najefektowniejszych nokautów w dziejach UFC. Wyczekawszy na atak weterana, gdy ten w końcu ruszył, Sandhagen wyskoczył z latającym kolanem, trafiając czysto w szczękę rywala. Edgar bez życia runął na deski, a Sandhagen spokojnie się oddalił.
W wywiadzie po walce Piaskun nie pozostawił wątpliwości – w kolejnym pojedynku chce walczyć o tytuł mistrzowski ze zwycięzcą starcia Petra Yana z Aljamainem Sterlingiem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Overeem vs. Volkov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button