UFC

„Sprawdź ich i zmuś do ujawnienia prawdy!” – Chael Sonnen wskazuje, co powinien zrobić Mateusz Gamrot!

Chael Sonnen nie ma wątpliwości, jaki powinien być kolejny krok medialny Mateusza Gamrota po zwycięstwie z Rafaelem Fizievem.
Chael Sonnen nie ukrywa, że spodobało mu się wyzwanie, jakie po sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas Mateusz Gamrot rzucił Charlesowi Oliveirze – choć jeden szczegół by w nim zmienił…

Pokonawszy Rafaela Fizieva przez techniczny nokaut – na skutek kontuzji kolana – Polak zaprosił w oktagonowe tany Do Bronxa, który sposobi się do rewanżowego starcia o złoto wagi lekkiej z Islamem Makhachevem. Odbędzie się ono w ramach październikowej gali UFC 294 w Abu Zabi.

Gamer zastrzegł, że jest w pełni świadom, że Brazylijczyk ma już zaplanowany pojedynek, ale prognozuje, że ponownie skończy go na tarczy. Chciałby zatem stanąć z nim w szranki w marcu lub kwietniu przyszłego roku.
– Bardzo mi się to spodobało – powiedział Sonnen w najnowszym nagraniu opublikowanym na YT. – Z jednym jednak zastrzeżeniem. Powiedział, że uważa, że Charles przegra z Islamem. Wolałbym gdyby powiedział tak: nie ma dla mnie różnicy, czy przegra z Islamem, chcę z nim walczyć.

– Takim przedstawieniem sprawy zasygnalizowałby ludziom, że nawet jeśli (Oliveira) wygra, mam do niego pierwszeństwo. Chciałem go. Jeśli dokona czegoś, na co nie dają mu większej szansy bukmacherzy, chcę go sprawdzić.

– Uważam natomiast, że to było bardzo szczere. Uważam, że szczerze sądzi, że Charles to przegra, ale i tak chce z nim walczyć, nawet po porażce. Charles nadal byłby świetny.

Gangster z Oregonu uważa, że polski zawodnik powinien iść za ciosem. W jaki sposób? Chodzi o rolę rezerwowego do mistrzowskiego pojedynku w Abu Zabi…– Mamy w Abu Zabi walkę Islama z Oliveirą – powiedział. – Oliveira trzy razy powtarzał, że nie będzie tam już walczył. Oliveira nie robił w przeszłości wagi, nawet w walkach mistrzowskich. Trudno więc dawać Oliveirze walkę wieczoru, nie mając rezerwowego. Szczególnie gdy mówimy o rewanżu za walkę, do której wcześniej mieliśmy rezerwowego (Alexandra Volkanovskiego). Wygląda więc na to, że ktoś znajdzie się w tej pozycji – bez względu na to, czy powiedzą nam o tym wcześniej, czy nam nie powiedzą.

– Wspominam o tym, bo nie sądzę, aby było za późno. Istnieje plotka, jakoby Justin Gaethje zgodził się na tę rolę i poleci tam bez żadnego rozgłosu, żeby być rezerwowym. Krąży taka plotka. Jaki jednak ma to sens? Jaki ma to promocyjny sens, jeśli jest o tym cicho? To przeciwieństwo promocji.
– Wyjdź więc i zrób trochę szumu. Sprawdź ich i zmuś do ujawnienia prawdy, że rezerwowym będzie Justin Gaethje, albo zarezerwuj sobie to prawo i sam weź tę rolę, Gamrocie. Otrzymasz wtedy jakieś wsparcie, przynajmniej ode mnie.

Poniżej nagranie poświęcone temu właśnie tematowi – potencjalnej roli rezerwowego dla Mateusza Gamrota na UFC 294.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Niespotykane, ale … Sonnen bardzo dobrze mówi.
    Zgłoszenie się do roli rezerwowego w mistrzowskim starciu, jest świetnym ruchem dla Gamera.
    Nawet jeśli zastępstwo nie będzie potrzebne, pozwoli to na, że się tak wyrażę umieszczenie swego nazwiska w bliskim kontekście walki o pas.
    Wierzę, że ten ruch, plus jeszcze jedna wygrana walka, zagwarantuje Mateuszowi titleshota.

Dodaj komentarz

Back to top button