Conor McGregor vs. Floyd Mayweather Jr.

Sparingpartner: „Conor poderwał mnie ze stóp prawym podbródkowym!”

Tiernan Bradley, jeden ze sparingpartnerów Conora McGregora, przekonuje, że Notorious to kapitalny bokser, który jak najbardziej może ubić Floyda Mayweathera Juniora.

W powszechnej opinii fanów oraz ekspertów większych oraz mniejszych Conor McGregor nie ma żadnych szans w konfrontacji z Floydem Mayweatherem Juniorem, do której dojdzie 26 sierpnia w Las Vegas.

Zupełnie inaczej podchodzą jednak do tematu sparingpartnerzy Irlandczyka, a jeden z nich, Tiernan Bradley – utalentowany irlandzki bokser, któremu wróżona jest ciekawa przyszłość – przesłuchany przez ekipę MMAFighting.com, idzie nawet krok dalej, przypisując Notoriousowi cechy, jakimi nie dysponuje żaden inny pięściarz.

Conor to bardzo dobry bokser.

– stwierdził Bradley.

Nie porusza się jak żaden inny bokser. Uderza bardzo mocno, jest szybki i lekki na nogach. Doskonale radzi sobie, doskakując, trafiając cię i odskakując. Jest tak szybki na nogach, że trudno przeciwko niemu wyczuć dystans.

Jest szybki i nieprzewidywalny – a to bardzo niebezpieczna kombinacja. Nie sądzę, by Mayweather kiedykolwiek boksował z kimś takim. Jego styl w niczym nie przypomina tego, co widziałem na przestrzeni ostatnich lat. Ma dziwny styl i potrafi na mocnym tempie przewalczyć 12 rund. Cały czas trzyma cię w niepewności.

Najważniejsze wnioski, jakie wyciągam z naszych sparingów, są takie, że potrafi wytrzymać ostre tempo i wydaje się nie do złamania. Miałem masę problemów z rozczytaniem go.
To jednak nie wszystko, bo 20-letni młokos, który ma na koncie ponad 100 amatorskich walk, a od początku kariery starał się naśladować Floyda Mayweathera Juniora – i z tego między innym powodu dołączył do obozu Irlandczyka – odniósł się też do poniższego zdjęcia ze sparingu z McGregorem.

https://www.instagram.com/p/BV5lfysgKoF/

Nie wiem, czy widzieliście to zdjęcie, które opublikował na Instagramie. Ludzie mówią o jego lewej ręce, zastanawiając się, jak dużo mocy będzie w niej przy 10-uncjowych rękawicach – a on poderwał mnie ze stóp prawym podbródkowych w 16-stkach!

– powiedział Bradley.

Ten cios wyszedł znikąd. Był niezwykle szybki i mocny. Mogę zapewnić, że tego rodzaju uderzenia powalają bokserów – a to była jego prawa ręka. Z całą pewnością w 10-uncjowych rękawicach nadal będzie kończył walki.

*****

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button