UFC

„Słyszałem, że potrzebujesz nowego rywala” – Johnny Walker chce zastąpić kontuzjowanego Ovince’a St. Preuxa na UFC 235

Johnny Walker kontynuuje medialną pracę na rzecz szybkiego powrotu do oktagonu, tym razem za cel obierając sobie występ na marcowej gali UFC 235.

Opromieniony drugim spektakularnym zwycięstwem w oktagonie – podczas gali UFC on ESPN+ 2 ekspresowo znokautował Justina Ledeta – brazylijski rzeźnik Johnny Walker zaprosił w oktagonowe tany Jimiego Manuwę, proponując walkę podczas marcowej gali UFC on ESPN+ 5 w Londynie.

Brytyjczyk oświadczył jednak, że nic z tego nie będzie, bo nie dość, że boryka się obecnie z kontuzjami, to i walka z młodym Brazylijczykiem nieszczególnie go interesuje.
Walker nie składa jednak broni i nadal poszukuje szybkiego powrotu do oktagonu. Tym razem swoje oktagonowe usługi zaoferował Mishy Cirkunovowi, który pozostał bez rywala na okoliczność zaplanowanej na 2 marca w Las Vegas gali UFC 235. Wszystko dlatego, że jego dotychczasowy rywal Ovince St. Preux doznał kontuzji, będąc zmuszonym do wycofania się z walki.

Hej, Misho Cirkunovie, słyszałem, że potrzebujesz nowego rywala na UFC 235? Mogę kogoś znać… 👀 UFC, Dana White – czekam na telefon

Sklasyfikowany na 14. miejscu w rankingu wagi półciężkiej – o jedno oczko nad Brazylijczykiem – Misha Cirkunov stoczył w 2018 roku jedną walkę, pokonując przez poddanie Patricka Cumminsa i tym samym przerywając czarną serię dwóch porażek.

*****

Oktagonowy teatr, egipska choroba i młodzi-lekcy-gniewni – czyli pięć wniosków z UFC 234

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button