Sleepy McGregor Chain – Dustin Poirier otrzymał prezent od Jake’a Paula

Po zwycięstwie w trylogii z Conorem McGregorem Dustin Poirier otrzymał niecodzienny prezent od Jake’a Paula

Jake Paul od wielu miesięcy na różne sposoby podskubywał Conora McGregora, starając się sprowokować Irlandczyka do walki. Kilka dni temu zlecił jubilerowi wykonanie naszyjnika – wartego jakoby sto tysięcy dolarów – z niecodzienną zawieszką w postaci… Irlandczyka znokautowanego przez Dustina Poiriera podczas styczniowego rewanżu.
Przyodziany w osobliwą tę biżuterię – nazwał ją Sleepy McGregor Chain – w minioną sobotę Jake Paul zawitał do T-Mobile Areana na galę UFC 264, w ramach której Poirier ponownie pokonał McGregora. Paul zdecydowanie szat z tego powodu nie rozdzierał, nie oszczędzając Irlandczyka w mediach społecznościowych.
Na tym jednak nie koniec. Paul zaproponował bowiem, że prześle Poirierowi rzeczony naszyjnik, na co Diament chętnie przystał, zapowiadając, że sprzeda go na aukcji, całą kwotę przeznaczając na cele charytatywne.

– Drogi Dustinie – napisał w liście do zawodnika z Luizjany. – Gratulacje za zasłużone zwycięstwo. Uwielbiam to, co robisz ze swoją fundacją! Zasługujesz na ten łańcuch bardziej niż ja! Dobro zawsze pokonuje zło! Nadal zwyciężaj. PS. Pozdrów Jolie, jest charakterna!

W piątek przesyłka dotarła, o czym Dustin nie omieszkał poinformować.– Dzisiaj dotarł Sleepy Mac Chain od Jake’a Paula – napisał. – Wkrótce wystawię go na aukcji w Good Fight Foundation. Zrobimy w Lafayette coś dużego!

Zapowiadający wieki powrót Conor McGregor nie zabierał póki co głosu na temat kooperacji Dustina Poiriera z Jake’iem Paulem. Chętnie natomiast rozwodził się na temat przegranej walki, forsując narrację, wedle której rozdawał w niej karty. Solennie zapewniał też, że do walki podchodził z kontuzją piszczeli oraz kostki.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply