„Skończyła się Joanna UFO” – Joanna Jędrzejczyk po raz pierwszy po UFC 248 pokazała twarz (VIDEO)

Joanna Jędrzejczyk opublikowała pierwsze po gali UFC 248 zdjęcia i nagrania, na których widać jej twarz.

Wyniszczającą walkę o tytuł mistrzowski kategorii słomkowej z Weili Zhang podczas zeszłotygodniowej gali UFC 248 Joanna Jędrzejczyk nie tylko skończyła na tarczy – przegrała niejednogłośną decyzją – ale też z makabryczną opuchlizną na czole i głowie.

Polka natychmiast została przetransportowana do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze.

Jędrzejczyk cały czas pozostawała co prawda aktywna w mediach społecznościowych, ale nie pokazywała swojej rozbitej i opuchniętej twarzy. W rozmowie z PolsatSport przeprowadzonej w poniedziałek zażartowała nawet, że każdego dnia jej twarzy wygląda inaczej.

– Teraz moja twarz jest cała w siniakach, ale skończyła się już Joanna UFO – zażartowała z kolei Polka we wczorajszym wywiadzie z TMZ. – Nie ma już opuchlizny na czole. Teraz przeniosła się bardziej na moją twarz i szyję. Schodzi coraz niżej, więc jest o wiele lepiej. Mam bardzo uszkodzone ucho, w którym zebrało się dużo krwi. Mam na poniedziałek zaplanowaną operację plastyczną w Polsce. W poniedziałek przejdę więc malutką operację na ucho, a potem jestem gotowa.W tym samym wywiadzie Jędrzejczyk przyznała też, że przez pierwsze dwa dni po walce nie była w stanie widzieć – opuchlizna zeszła bowiem niżej na jej oczy.

Tymczasem dzisiaj polska zawodniczka opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcia i nagrania, na których pokazała swoją twarz – choć w okularach.

Widać na nich mocno opuchnięte i posiniałe policzki Joanny.

Póki co nie są znane dalsze plany sportowe olsztynianki. Dopytywany o potencjalne rewanżowe starcie z Weili Zhang, wyraziła na nie gotowość, ale nie okazała żadnego względem drugiego pojedynku entuzjazmu, podkreślając, że teraz chce odpocząć i spędzić czas z rodziną.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz darmowy zakład 50 PLN

*****

„W moich oczach Joanna jest mistrzynią” – Conor McGregor wspiera Joannę Jędrzejczyk

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply