UFC

Sergey Pavlovich przed szansą na awans do Top 5 – zmierzy się z Derrickiem Lewisem na UFC 277

Pojedynek spod znaku zmiany warty w wadze ciężkiej pomiędzy Derrickiem Lewisem i Sergeyem Pavlovichem został dodany do rozpiski lipcowej gali UFC 277.
Zaprawiony w bojach Derrick Lewis (26-9) powalczy o utrzymanie swojej pozycji w czubie wagi ciężkiej, krzyżując pięści z młodym – jak na królewską dywizję – gniewnym Sergeyem Pavlovichem (15-1). Do walki dojdzie 30 lipca w ramach gali UFC 277, która odbędzie się prawdopodobnie w Nowym Jorku.

O zestawieniu pojedynku doniósł portal ESPN.com.
Okupujący 5. miejsce w rankingu Amerykanin przeplata ostatnimi czasy zwycięstwa z porażkami. Ostatnio był widziany w akcji w lutym, padając pod ciosami Taia Tuivasy. Wcześniej ubił Chrisa Daukausa, powracając na zwycięskie tory po porażce w starciu o tymczasowy pas z Cirylem Gane.

Sergei Pavlovich rozpoczął przygodę z UFC w 2018 roku od przegranej z Alistairem Overeemem. Ostatnie trzy walki wygrał jednak przez nokauty w pierwszych rundach, ubijając kolejno Marcelo Golma, Maurice Greene’a oraz – po ponad 2-letnim rozbracie z oktagonem spowodowanym problemami zdrowotnymi – Shamila Abdurakhimova. Wiktoriami tymi Sergey Pavlovich zapewnił sobie awans na 11. miejsce w klasyfikacji.

Starcie z Czarną Bestią zapowiada się na zdecydowanie największe wyzwanie w karierze Rosjanina, ale wiele wskazuje na to, że Amerykanin najlepsze lata ma już za sobą. Niespełna 30-letni – młodszy od rywala o siedem lat – Pavlovich powinien mieć tutaj sporą przewagę szybkości i stójkowej techniki, które jak najbardziej mogą przesądzić o jego wiktorii.Przewidywane kursy bukmacherskie


Derrick Lewis – 2.25
Sergei Pavlovich – 1.60

Wstępny typ

Sergei Pavlovich

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Rozpiska UFC 277

185 lb: Alex Pereira (5-1) vs. Sean Strickland (25-3)
265 lb: Derrick Lewis (26-9) vs. Sergey Pavlovich (15-1)

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button