UFC

Sean Strickland zacznie do niego gadać w trakcie walki – będą konsekwencje! Złowroga groźba Israela Adesanyi!

Mistrz wagi średniej UFC Israel Adesanya przestrzegł Seana Stricklanda, aby ten nie próbował do niego mówić w trakcie walki na UFC 293.
Wielkimi krokami zbliża się finał wielodniowych werbalnych bojów pomiędzy Israelem Adesanyą i Seanem Stricklandem. W walce wieczoru dzisiejszej gali UFC 293 w Sydney zawodnicy przejdą wreszcie od słów do czynów.

Rzecz jednak w tym, że nawet w oktagonie wymianie razów towarzyszyć mogą potyczki werbalne. Tarzan jest bowiem typem zawodnika, który nie stroni od oktagonowego gadulstwa. Nigeryjczyk jest jednak na taki scenariusz przygotowany…
W najnowszym wywiadzie udzielonym TMZ Sports mistrz złożył Stricklandowi złowrogą obietnicę na wypadek, gdyby ten zdecydował się klepać w oktagonie ozorem…

– Zamierzam zamknąć mu gębę i zamknę mu gębę – zapowiedział Adesanya. – Złamię mu szczękę, jeśli będzie do mnie gadał w klatce. Gdy gadasz, nigdy nie wiesz, kiedy nadlatuje uderzenie. Gdy masz otwartą buzię, to nawet jak dostajesz zwykłym jabem, twoja szczęka zostaje wtłoczona na tył twojej głowy.

– Szczerze mówiąc, powinien mi po prostu podziękować. Załatwiłem mu paszport, załatwiłem mu walkę, wyleciał za granicę po raz pierwszy, zobaczył trochę świata, a chce się zachowywać jak wioskowy głupek? Powinien mi podziękować. Powinien docenić, że sprezentowałem mu taką okazję.

– Dostanie sowitą wypłatę, będzie mógł kupić sobie tę łódź i może spie*dalać, żeby szukać potem innych okazji.

Artykuły poświęcone gali:

Typowanie
Najciekawsze kursy

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button