Sean O’Malley zapowiada co-main event numerowanej gali

Szykowany na nową wielką gwiazdę UFC Sean O’Malley umieścił w mediach społecznościowych wpis sugerujący, że wystąpi w co-main evencie gali UFC 229.

Niepokonany Sean O’Malley (10-0) zapowiedział – o ile poniższy wpis nie jest bardziej życzeniem niż zapowiedzią – swój występ podczas zaplanowanej na 6 października w Las Vegas gali UFC 229, sugerując, że pojawi się w co-main evencie.
Uznawany za niezwykle perspektywicznego zawodnika 23-latek ma za sobą dwa zwycięstwa pod sztandarem UFC. W debiucie po trudnym boju wypunktował Terriona Ware’a, by podczas marcowej gali UFC 222 taki sam los zafundować Andre Soukhamthathowi. W tej ostatniej walce doznał jednak kontuzji stopy, będąc zmuszonym poddania się operacji, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy.

Zdradził wówczas, że matchmakerzy szykowali już dla niego walkę wieczoru gali TUF 27 Finale, ale jego kontuzja pokrzyżowała te plany i ostatecznie w daniu głównym tegoż wydarzenia wystąpią Brad Tavares i Israel Adesanya.

Nie ukrywał jednocześnie, że jego celem jest powrót właśnie na okoliczność gali UFC 229. Nie ulega wątpliwości, że co-main event byłby dla niemieszczącego się póki co nawet w Top 15 kategorii koguciej młodziana ogromnym wyróżnieniem – szczególnie, jeśli potwierdziłyby się doniesienia sprzed kilku dni, wedle których starcie Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem szykowane jest jako walka wieczoru.

*****

Zabronić kopnięcia na kolano? Joe Rogan zabiera głos!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply