BellatorBiznes MMA UFCKSWPolskie MMA

Scott Coker o gali Bellatora w Polsce: „Skontaktowałbym się z KSW i zrobił współpromocję”

Głównodowodzący Bellatora Scott Coker zdradza warunek, jaki musiałby zostać spełniony, aby podjął się organizacji gali w Polsce.

Współwłaściciel KSW Martin Lewandowski wielokrotnie podkreślał, że łączą go bardzo dobre relacje z szefującym Bellatorowi Scottem Cokerem. I wygląda na to, że nie mylił się ani trochę, bo Amerykanin, zapytany w rozmowie z Champions.co o zorganizowanie potencjalnej gali w Polsce, przyznał, że istnieje taka możliwość, wskazując jednak jeden warunek.

Nie chodzi o to, że nie pojawilibyśmy się tam, ale jeśli byśmy się pojawili, skontaktowałbym się z KSW i zrobił z tego pewnego rodzaju współpromocję.

– powiedział Coker.

Nie jestem temu przeciwny. Jesteśmy z Martinem dobrymi przyjaciółmi i uważam, że wykonał tam dobrą robotę. Nie uważam, aby miało sens, abyśmy tam pojechali i nie podjęli współpracy z lokalnym promotorem.

W przeszłości Lewandowski był wielokrotnie pytany o zorganizowanie wspólnej gali z Bellatorem. Wyjaśniał jednak, że o ile założenia mogą być ciekawe, to piekielnie trudno dojść do porozumienia w kwestii szczegółów, bo cele obu organizacji nie są do końca zbieżne.
O ile zatem wyprawa do Polski jest dla Bellatora melodią bliżej nieokreślonej przyszłości, to Coker wskazał inny kraj, do którego na pewno zawita w najbliższym czasie.

Na pewno pojawimy się w 2018 roku w Brazylii.

– zapowiedział.

Nie jestem pewien odnośnie 2017 roku, ale w 2018 roku z całą pewnością zestawimy niesamowitą kartę walk dla brazylijskich fanów.

*****

Paul Daley kwestionuje serce do walki Rory’ego MacDonalda: „Przewrócił się jak tchórz”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button