Scott Askham powróci do akcji na majowej gali ACB 87 w Nottingham


W swoim drugim występie pod banderą ACB Scott Askham pójdzie w bój z Ibragimem Chuzhigaevem podczas majowej gali ACB 87 w Nottingham.

Po efektownym zwycięstwie z Michałem Materlą podczas gali KSW 42 w Łodzi Scott Askham powróci do akcji 19 maja w Nottingham. Podczas gali ACB 87 w co-main evencie skrzyżuje pięści z Ibragimem Chuzhigaevem, o czym doniósł portal MMANytt.com.
Dla Brytyjczyka, którego kontrakt z KSW nie jest wyłącznościowy, będzie to trzecie starcie po rozstaniu z UFC. W pierwszym w swoim debiucie pod banderą ACB pewnie wypunktował Luke’a Barnatta, by następnie w szybko rozbić wspomnianego Michała Materlę.

Chuzhigaev wygrał siedem z ostatnich ośmiu walk pod banderą ACB, jedynej porażki doznając w konfrontacji z Vyacheslavem Vasilevskiym. Obecnie znajduje się na fali dwóch wiktorii – pokonywał Willa Nolanda i Igora Svirida.

Walką wieczoru gali w Nottingham będzie starcie w kategorii piórkowej pomiędzy Robertem Whitefordem (14-4) i Kane Mousahem (10-1).

*****

Lowkin’ Talkin’ MMA #16 – na żywo od 21:00


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply