Saparbeg Safarov szaleje podczas staredownu, uderza rywala – VIDEO


Saparbeg Safarov nie był przyjaźnie nastawiony do Nicka Negumereanu podczas ceremonii medialnego ważenia przed galą UFC on ESPN+ 5 w Londynie.

Saparbeg Safarov po raz kolejny udowodnił, że nie jest zawodnikiem, który wyróżniałby się zachowaniem spokoju podczas spotkań oko w oko ze swoimi rywalami. Podczas ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą UFC on ESPN+ 5 w Londynie Rosjanin podszedł bardzo agresywnie do Nicka Negumereanu, z którym spotka się jutro w oktagonie. Ba, spróbował nawet uderzyć Rumuna – choć tak jakby bez przekonania.
To oczywiście nie pierwszy tego rodzaju intensywny staredown Saparbega Safarova. Przed laty nie oszczędził bowiem aktualnego mistrza wagi półciężkiej KSW Tomasza Narkuna.

Dla 32-latka starcie z debiutującym w oktagonie amerykańskiego giganta Rumunem, który zastąpił kontuzjowanego Gokhana Sakiego, będzie piekielnie ważne – skończywszy bowiem na tarczy dwa pierwsze występy, znajduje się pod przysłowiową ścianą, nie mogąc pozwolić sobie na kolejną porażkę.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *