UFC

Santiago Ponzinibbio ciężko nokautuje Gunnara Nelsona w 82 sekundy – video

Santiago Ponzinibbio zmiażdżył Gunnara Nelsona w walce wieczoru gali UFC Fight Night 113, ubijając go w niespełna półtorej minuty.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 113 w Glasgow Santiago Ponzinibbio (25-3) ekspresowo ubił Gunnara Nelsona (16-3-1).
Nelson rozpoczął walkę w charakterystycznym dla siebie karateckim stylu, już pierwszą szarżą solidnie trafiając Ponzinibbio. Argentyńczyk miał wyraźna problemy z rozczytaniem rywala, inkasując potem bezpośredniego lewego sierpa – ale to było wszystko, na co stać było tego dnia Islandczyka. Chwilę potem spróbował bowiem ponownie bezpośredniego lewego sierpa, ale tym razem Ponzinibbio był już gotowy – wyprzedził atak soczystym krosem, okrutnie naruszając rywala! Ten znalazł się na siatce, mocno zagubiony, ale seria kolejnych ciosów rozjuszonego Ponzinibbio posłała go na deski, gdzie kolejne uderzenia pozbawiły go przytomności!

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/886702753552138241

Argentyńczyk zwycięża w ten sposób już piątą z rzędu walkę, fundując Islandczykowi pierwszą w karierze porażkę przez nokaut i dobijając się do drzwi ścisłej czołówki kategorii półśredniej

*****

UFC Fight Night 113 – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button