UFC

Salim Touahri rozpoczął treningi w American Top Team

Salim Touahri został kolejnym polskim zawodnikiem, który będzie szlifował – przynajmniej czasowo – swoje umiejętności w uznanym klubie American Top Team.

Salim Touahri rozpoczął treningi w renomowanym klubie American Top Team na Florydzie, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/Bb4w3TPHxeQ/

Trenujący na co dzień w Grapplingu Kraków Touahri ma za sobą przegrany debiut pod banderą UFC. Podczas październikowego UFC Fight Night 118 w Gdańsku przegrał jednogłośną decyzją z Warlleyem Alvesem, biorąc pojedynek na kilka dni przed galą w zastępstwie za kontuzjowanego Jima Wallheada.
ATT to zdecydowanie największy – przynajmniej pod względem liczby filii oraz zawodników w UFC – klub w Stanach Zjednoczonych. W jego głównej siedzibie na Florydzie trenują na stałe między innymi przebywająca obecnie w Szanghaju Joanna Jędrzejczyk i powracający do treningów po kontuzji ręki Krzysztof Jotko.

Jeśli chodzi o zawodników kategorii półśredniej, w której występuje Salim Touahri, to w ATT polski zawodnik może liczyć na pomoc między innymi Jorge Masvidala, Colby’ego Covingtona, Thiago Alvesa czy Santiago Ponzinibbio.

Póki co nie wiadomo, kiedy krakowianin stoczy swoją drugą walkę w oktagonie.

*****

Joanna Jędrzejczyk o Rose Namajunas: „Ona tylko poleruje mój pas”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button