„Są dobrzy w manipulacji” – Francis Ngannou stanowczo o migawkach ze sparingu z Cirylem Gane

Francis Ngannou opowiedział o nagraniach ze sparingów z Cirylem Gane, które trafiły do Internetu.
Jednym z przewodnich tematów w drodze do unifikacyjnego starcia na szczycie wagi ciężkiej UFC pomiędzy dzierżącym prawowity pas Francisem Ngannou i tymczasowym mistrzem Cirylem Gane są sparingi obu z czasów, gdy trenowali w paryskim MMA Factory – a konkretnie migawki z tychże, które trafiły do przestrzeni medialnej.
I właśnie o rzeczonych migawkach Predator opowiedział w najnowszym nagraniu opublikowanym na swoim kanale na You Tube.

– Gdy pierwszy raz zobaczyłem te nagrania, moją pierwszą reakcją był śmiech – powiedział Ngannou. – A to dlatego, że dokładnie wiem, co wydarzyło się podczas tych sesji treningowych. I w tym rzecz. Gdy chcą puścić jakieś migawki, zawsze wykorzystują konkretne fragmenty.

– A mają tych nagrań dużo, bo wtedy nagrywali nasze sparingi, żeby go promować, promować jego walkę. Jest więc wiele nagrań z tych kilku sesji treningowych. Wiele z nich nigdy nie zostało opublikowanych. I nigdy nie zostaną opublikowane, czego jestem absolutnie pewien.

– Chodzi tutaj o to, żeby pokazać go w dobrym świetle, a mnie w złym. Chodzi o to, żeby pokazać, że on rządzi. W tym rzecz. Czasami dają mi takie rzeczy do myślenia. Jak kontrolują umysły ludzi, jak uczą ich myśleć. Nagle potrafią zmienić ich całe myślenie. Myślę sobie wtedy, jak łatwo manipulować ludźmi. W tym są naprawdę dobrzy – w manipulacji. Jak jednak powtarzam, koniec końców, obaj wiemy, wszyscy wiedzą.Kameruńczyk stwierdził, że nagrania z jego sparingów z Francuzem pochodzą ze stycznia 2019 roku, gdy przygotowywał się do walki z Cainem Velasquezem. Łącznie takich sparingów mieli stoczyć 6-8.

– Jest dobry i będzie stawał się coraz lepszy – zaznaczył Francis. – Jest dobry. Utalentowany. Na pewno. Dlatego jest, gdzie jest.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Ale w tym momencie? Jestem po prostu lepszy. Jestem człowiekiem, który wykolei ten hype-train. Nie mogę się doczekać tej walki, bo to naprawdę zabawne, że wszyscy go pompują. Wszystkie te typowania. Wszyscy od razu wiedzą, co się stanie.

– Myślę jednak, że to takie mentalne gierki na zasadzie: „Spróbujmy wejść mu na psychę, zróbmy to, zróbmy tamto, może na niego wpłyniemy”. Cóż, gdy spotkamy się w oktagonie, poczujesz tę energię i poczujesz różnicę.
– Cokolwiek nie będą mówić, Ciryl Gane dobrze wie, kim jest Francis. Zna mnie tylko ze sparingowych zabaw na podobnej zasadzie, na jakiej bawisz się z młodszym bratem. Nie widział mnie w trybie bestii.

– Wie, że coś nadchodzi i chce wmówić sobie, że to łatwizna, że sobie poradzi, że da radę. W porządku. Wszyscy tak robimy. To będzie miła walka.

Starcie Francisa Ngannou z Cirylem Gane odbędzie się 22 stycznia w Anaheim. Uświetni galę UFC 270.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Całe nagranie poniżej.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. jujiteiro

    28 grudnia 2021 at 07:38

    Jak przeczytałem to co mówi Franciszek odrazu w głowie widzę walkę z Jairzinho😁

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply