M-1 GlobalPolskie MMARosyjskie MMA

Rywal Rafała Kijańczuka nie zrobił wagi przed M-1 Challenge 100

Nie obyło się bez pewnych komplikacji przed walką Rafała Kijańczuka z Gigą Kukhalashvilim, która odbędzie się podczas gali M-1 Challenge 100 – Gruzin nie zrobił wagi.

Już jutro w kazachskim Atyrau podczas jubileuszowej gali M-1 Challenge 100 utalentowany polski półciężki Rafał Kijańczuk (6-0) powróci do akcji, tocząc swoją trzecią walkę pod sztandarem rosyjskiego giganta. Rywalem polskiego zawodnika będzie mocny Gruzin Giga Kukhalashvili (11-4).

Jak się okazało, Kukhalashvili nie zmieścił się w limicie wagowym przed pojedynkiem, przekraczając go aż o 1,5 kilograma.

✅ Dzień ważenia za mną. Z ciekawszych rzeczy pozostała tylko walka na jutro😅

☑️ Przeciwnik nie osiągnął limitu 93kg przekraczając go aż o 1.5kg za co 20% jego wypłaty trafia do mnie oraz zostaje ukarany odjęciem punktu już na starcie

➡️ Walka do obejrzenia dokładnie o 16:30 czasu polskiego. Moja walka jest pierwszą na karcie głównej która zaczyna się o 20:30 czasu lokalnego więc wiadomo o której się dokładnie zacznie. Gale można oglądać na stronie internetowej M-1 GLOBAL lub w ich aplikacji mobilnej M-1 GLOBAL TV.

Do zobaczenia jutro 👊 ‼️
Dla 26-letniego Kijany, który wszystkie walki wygrywał przed czasem, w tym aż cztery w czasie poniżej 20 sekund, pojedynek z Gruzinem będzie największym sportowym wyzwaniem – przynajmniej na papierze.

*****

„Nie będzie lekko, ale w drodze na sam szczyt lekko być nie może” – Marcin Held o walce z Abdulem-Azizem Abdulvakhabovem

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button