Rozsierdzony Ion Cutelaba ekspresowo ubija Luisa da Silvę – video

Ion Cutelaba dał najlepszy występ w oktagonie, podczas gali UFC Fight Night 110 w Nowej Zelandii rozbijając w pył Luisa henrique da Silvę.

Ion Cutelaba (13-3) już od chwili ważenia przed galą UFC Fight Night 110 w Auckland nie ukrywał swoich niecnych zamiarów względem Luisa Henrique da Silvy (12-3), niemal rzucając mu się do gardła.

Nie inaczej było, gdy obaj weszli do oktagonu, a konferansjer Joe Martinez zapowiadał Mołdawianina – ten ruszył w kierunku Brazylijczyka, stając tuż naprzeciwko niego i wymownym gestem poderżnięcia gardła zapowiadając, jak się okazało: proroczo, co się zaraz wydarzy.
Da Silva w pierwszej akcji trafił jabem, ale na nic więcej tego wieczoru nie było go już stać. Cutelaba chwilę potem naruszył go soczystym krosem, wpadł w klincz, tam posyłając rywala na deski krótkimi ciosami. Rzucił się za naruszonym da Silvą i przytrzymując jego głowę, rozpuścił kanonadę uderzeń, usypiając go w chwili, gdy minęły ledwie 22 sekundy pojedynku.

23-letni Mołdawianin kontynuuje w ten sposób przeplatanie zwycięstw z porażkami w oktagonie UFC, najprawdopodobniej wyrzucając Brazylijczyka za burtę amerykańskiego giganta po trzeciej z rzędu porażce.

*****

UFC Fight Night 110 – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply