Bez kategoriiKSWPolskie MMA

Roman Szymański, Kamil Szymuszowski, Łukasz Bieńkowski i inni w karcie walk KSW 38 – Live in Studio

Poznaliśmy niemal pełną rozpiskę gali KSW 38 – Live in Studio zaplanowanej na 7 kwietnia w Warszawie.

Organizacja KSW ogłosiła dzisiaj niemal całą kartę walk gali KSW 38 – Live in Studio, która odbędzie się 7 kwietnia w Warszawie.

W kategorii piórkowej mający za sobą udany debiut pod banderą polskiego giganta – poddał Sebastiana Romanowskiego – były mistrz FEN Roman Szymański (9-3) pójdzie w tany z byłym mistrzem PLMMA Denilsonem Nevesem de Oliveirą (11-4), który w pierwszej walce dla duetu Kawulski & Lewandowski przegrał niejednogłośną decyzją z Filipem Wolańskim.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Roman Szymański – 1.45
Denilson Neves – 2.60

Niepokonany od czterech lat, rozpędzony serią ośmiu zwycięstw – w tym trzech dla KSWKamil Szymuszowski (15-4) zadebiutuje w kategorii lekkiej, mierząc się z powracającym po półtorarocznej przerwie Mirafem Piraevem (13-1), który ma za sobą przegrany z Mateuszem Gamrotem debiut.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Kamil Szymuszowski – 1.70
Miraf Piraev – 2.05

W limicie kategorii lekkiej rękawice skrzyżują niezwyciężony od 2012 roku Grzegorz Szulakowski (7-1), który wygrał sześć kolejnych pojedynków – w tym dwa ostatnie już pod flagą KSW – i były pretendent do pasa Renato Gomes (18-9), który ostatnio zmuszony był uznać wyższość Mateusza Gamrota.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Grzegorz Szulakowski – 2.10
Renato Gomes – 1.70

Po czterech z rzędu zwycięstwach – w tym trzech ostatnich przed czasem, nie wliczając pojedynku zakończonego wynikiem no-contest – w szeregi KSW powraca debiutujący w kategorii piórkowej Łukasz Rajewski (6-2). Ankosiak pójdzie w tany z Berserkerem Sebastianem Romanowskim (11-7-1), który zadebiutował w KSW porażką z Romanem Szymańskim.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Łukasz Rajewski – 1.90
Sebastian Romanowski – 1.90

W limicie do 70 kilogramów spotkają się dwaj zawodnicy będący dopiero na początku swojej sportowej kariery – mający za sobą udany debiut w ,KSW Maciej Kazieczko (2-0) i Tomasz Matusewicz (2-0), dla którego będzie to pierwsza walka dla największej polskiej organizacji.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Maciej Kazieczko – 1.55
Tomasz Matusewicz – 2.45

Ponadto zapowiedziano występy dwóch innych zawodników. Po ponad półtorarocznej przerwie do klatki powróci Anzor Azhiev (6-2), który zejdzie do kategorii koguciej.

W akcji zobaczymy też ciężkorękiego Łukasza Bieńkowskiego (4-1), który – podobnie jak Azhiev – widziany był ostatnio w akcji w listopadzie zeszłego roku, pokonując większościową decyzją Piotra Wawrzyniaka.

Rozpiska KSW 38 – Live in Studio

Walka wieczoru

66 kg.: Artur Sowiński (17-8) vs. Łukasz Chlewicki (14-5-1)

Pozostałe

61 kg.: Anzor Azhiev (6-2) vs. TBA
66 kg.: Roman Szymański (9-3) vs. Denilson Neves (11-4)
84 kg.: Łukasz Bieńkowski (4-1) vs. TBA
70 kg.: Kamil Szymuszowski (15-4) vs. Marif Piraev (13-1-1)
70 kg.: Grzegorz Szulakowski (7-1) vs. Renato Gomes (18-9)
66 kg.: Łukasz Rajewski (6-2) vs. Sebastian Romanowski (11-7-1)
70 kg.: Maciej Kazieczko (2-0) vs. Tomasz Matusewicz (2-0)

*****

Piotr Strus nadal chce walki z Damianem Janikowskim: „Zróbmy to!”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button