Roberto Soldic, Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf bohaterami marcowej gali KSW 53 w Łodzi

Organizacja KSW rozpocznie 2020 rok od marcowej gali KSW 53, która odbędzie się w Łodzi.

Podczas transmisji z gliwickiej gali KSW 52 organizatorzy zapowiedzieli pierwszą noworoczną galę.

21 marca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala KSW 53. Ujawniono też nazwiska trzech pierwszych uczestników wydarzenia – mistrza wagi półśredniej Roberto Soldicia, Mariusza Pudzianowskiego oraz byłego czempiona kategorii królewskiej Karola Bedorfa.

Zobacz także: były mistrz FEN z nokautem dekady na weteranie UFC

Chorwacki Robocop znajduje się na fali pięciu zwycięstw. Ostatnio był widziany w akcji podczas wrześniowej gali KSW 50, wypunktowując w niemistrzowskiej walce biorącego ją w zastępstwie Michała Pietrzaka. Pierwotnie miał stanąć w obronie pasa naprzeciwko Patrika Kincla.

Mariusz Pudzianowski kilka tygodni temu powrócił na zwycięskie tory po dwóch z rzędu porażkach, podczas chorwackiej gali KSW 51 pokonując przez techniczny nokaut Erko Juna.

Karol Bedorf ostatnio raz smaku zwycięstwa zaznał w czerwcu 2018 roku, poddając Mariusza Pudzianowskiego. Dwóch ostatnich walk nie zaliczy jednak do udanych. W październiku ubiegłego roku przegrał przez poddanie mistrzowskie starcie z Philem De Friesem, a podczas majowej gali KSW 49 padł pod uderzeniami Damiana Grabowskiego.

Nie ujawniono póki co nazwisk rywali dla Soldicia, Pudzianowskiego i Bedorfa.
Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

Kursy bukmacherskie na walkę McGregor vs. Cerrone ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply