Robert Whittaker i Paulo Costa ze skrajnie odmienną reakcją na triumf Israela Adesanyi


Zasiadający na tronie mistrzowskim wagi średniej Robert Whittaker i mierzący w tenże tron Paulo Costa zabrali głos na temat zdobycia tymczasowego tytułu przez Israela Adesanyę.

Jon Jones nie był jedynym zawodnikiem, który nie był pod wrażeniem zwycięstwa Israela Adesanyi z Kelvinem Gastelumem w co-main evencie gali UFC 236 w Atlancie.

Z rezerwą – delikatnie rzecz ujmując! – do wiktorii Nigeryjczyka odniósł się też inny zawodnik, którego łączą z nowym tymczasowym mistrzem 185 funtów nici medialnego konfliktu – Paulo Costa.

Zobacz także: Jon Jones kpi ze zwycięstwa Israela Adesanyi z Kelvinem Gastelumem

Naprawdę to jest tymczasowy (podrabiany) mistrz? Haha. Nie ulega wątpliwości, że ta dywizja pamięta lepsze czasy niż to gówno. Ciesz się tym, póki możesz, człowieku – i naprawdę mam nadzieję, że zdobędziesz prawdziwy pas, żeby któregoś dnia mnie spotkać. Nie jestem Gastelumem. 😉#nightmare #theraser
Póki co rozpędzony czterema zwycięstwami przez nokauty Brazylijczyk nie ma żadnego zaplanowanego pojedynku, ale jak wieść gminna niesie, matchmakerzy UFC chcą powrócić do jego zestawienia z Yoelem Romero.

Zupełnie inaczej na temat sobotniej wiktorii Nigeryjczyka w Atlancie wypowiedział się natomiast mistrz Robert Whittaker.

Świetna walka, kolego, do zobaczenia wkrótce.

Jak zapowiedział Dana White, Robert Whittaker i Israel Adesanya powalczą o unifikację pasów za kilka miesięcy w Australii – choć Nigeryjczyk preferowałby Nową Zelandię.

*****

„Teraz chodzi właśnie o ciebie, pi*do” – Jon Jones uwziął się na Israela Adesanyę


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *