Bez kategoriiKSWPolskie MMA

Ricardo Prasel porównał zarobki w KSW z zarobkami w UFC

Przed starciem z Danielem Omielańczukiem, które może katapultować go do rozgrywki mistrzowskiej, Ricardo Prasel zdradził, ile w przybliżeniu zarabia nad Wisłą.
Już za kilka godzin Ricardo Prasel po raz drugi wejdzie do klatki KSW. W Łodzi w ramach gali KSW 70 rywalem Brazylijczyka będzie powracający pod sztandar polskiego organizacji po 13-letniej prawie przerwie Daniel Omielańczuk.

Jak mający za sobą występy między innymi w RIZIN, DWCS czy Asperze Prasel ocenia polskiego pracodawcę? O tym opowiedział w wywiadzie, jakiego udzielił portalowi MMAFighting.com.
– KSW jest tutaj w Polsce bardzo mocne – powiedział. – Z mojej perspektywy to największa organizacja w Europie, chociaż gale robią tylko w Polsce.

– Płacą bardzo zbliżone pieniądze do tego, co UFC daje dzisiaj na start nowym zawodnikom. Nie wiem, jak będzie to wyglądało, jeśli podpiszemy nowy kontrakt, plany zrobienia kariery i zarobienia pieniędzy w Polsce póki co układają się dobrze.

Podstawowa gaża w UFC, o której wspomniał Brazylijczyk, wynosi obecnie $10 tys. za występ i drugie tyle za zwycięstwo.

Pojedynek z Danielem Omielańczukiem może otworzyć mającemu już na koncie jedno zwycięstwo w KSW – dwa miesiące temu powrócił z bardzo dalekiej podróży, niespodziewanie ubijając Michała Kitę – Ricardo Praselowi drogę do walki o tytuł mistrzowski z od lat niepodzielnie panującym w wadze ciężkiej nad Wisłą Philem De Friesem.– Liczy się tylko zwycięstwo, a cierpienie nie ma znaczenia – powiedział. – Liczy się, aby moja ręką powędrowała do góry. Mam nadzieję, że tak będzie.

– (Omielańczkuk) pokonał sporo rywali i walczył wcześniej w UFC. Na pewno pokonanie takiego zawodnika odbije się echem na całym świecie, ale nie planuję teraz opuszczać KSW. Nie próbuję przejść do UFC. Jestem zadowolony, gdzie jestem i jestem skupiony na tym, aby dać świetną walkę w KSW.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Artykuły poświęcone KSW 70

Typowanie gali
Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button