Bukmacher MMAKSWPolskie MMAZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSW

Czy warto stawiać na Pudziana? Przegląd bukmacherski #60 – KSW 70: Pudzian vs. Materla

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali KSW 70: Pudzian vs. Materla, która odbędzie się w Łodzi.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Dla nowych graczy Fortuna przygotowała bonus warty 200 PLN – szczegóły tutaj.

W 60. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę KSW 70: Pudzian vs. Materla w Łodzi.

Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla 2.69 – 1.47

Rozumiem, że zwolennicy popularnej w przestrzeni medialnej tezy, wedle której Mariusz Pudzianowski nie ma tutaj większych – by nie rzec: żadnych – szans, mogą skusić się na kurs 1.47 na zwycięstwo Michała Materli. Nie należę jednak do tej grupy.

Mając na uwadze sportowy przebieg szczecinianina oraz atuty Pudziana – siłę, kontrolę z góry – uważam, że były strongman może tutaj sprawić niespodziankę. Stawiam co prawda minimalnie na Materle, o czym szerzej pisałem w Typowaniu, ale kurs 2.69 na wiktorię Pudzianowskiego uważam za godny zadumy.

Gdybym musiał wskazać jeszcze jedno zdarzenie, które przykuwa oko w kontekście tej walki, prawdopodobnie byłby to kurs 2.11 na to, że walka nie zakończy się przez TKO lub dyskwalifikację. Jeśli bowiem wygra Michał, uważam, że przez poddanie. Jeśli Mariusz – decyzją.

Zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego – 2.69
Zwycięstwo Michała Materli – 1.47
Walka NIE zakończy się przez TKO lub dyskwalifikację – 2.11

Ricardo Prasel vs. Daniel Omielańczuk 4.87 – 1.18

Sytuacja jest tutaj podobna jak w walce wieczoru – również faworyzuję bukmacherskiego faworyta, ale tak minimalnie, że kurs na underdoga uważam za brew unoszący.

Owszem, najbardziej prawdopodobny w mojej ocenie scenariusz to wygrana Daniela Omielańczuka na punkty – punktowanie w stójce, uważna kontrola w parterze z góry – ale nawet mi brew nie drgnie, jeśli Ricardo Prasel wyjdzie z tej walki obronną ręką.

Polak najlepsze lata ma już za sobą, podczas gdy Brazylijczyk jest cały czas na fali wznoszącej, rozwija się, poprawia. Dlatego kurs 4.87 na jego wiktorię przykuwa oko.

Można też pochylić się nad kursem 1.56 na liczbę rund większą niż 1,5. Spodziewam się mocno taktycznego pojedynku, więc…

Zwycięstwo Ricardo Prasela – 4.87


Zwycięstwo Daniela Omielańczuka – 1.18
Liczba rund: więcej niż 1,5 – 1.56

Radosław Paczuski vs. Jason Wilnis 1.42 – 2.87

Radosław Paczuski wraca do formuły MMA po 2,5-letniej przerwie spowodowanej głównie kontuzjami. Staje naprzeciwko Jasona Wilnisa – wybitnego kickboksera, który pod kątem osiągnięć w sportach uderzanych bije Polaka na głowę.

Skąd zatem kursy tak wyraźnie faworyzujące Paczuskiego? Otóż, może chodzić jednak o styl stójkowy Polaka, który wydaje się nieco lepiej przystosowany do MMA. Radek jest mobilniejszy, ma dobrą kondycję, dobre warunki fizyczne.

Jeśli jednak Polak nie zdoła przenieść tej walki do parteru – a o to łatwo nie będzie, bo Holender prezentował dotychczas niezłą defensywę zapaśniczą – to w stójce może wydarzyć się absolutnie wszystko. Wilnis to absolutny top, jeśli chodzi i kickboxing.

Dlatego też kurs 2.87 na triumf Holendra postrzegam jako względnie atrakcyjny.

Zwycięstwo Radosława Paczuskiego – 1.42
Zwycięstwo Jasona Wilnisa – 2.87

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Damiana Piwowarczyka – 1.47

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button