Bukmacher MMA

Postaw na Pudziana lub Materlę, zgarnij dodatkowe 200 PLN – promocja dla nowych graczy od Fortuny!

Na okoliczność sobotniej gali KSW 70 w Łodzi FORTUNA Online przygotowała promocję dla nowych graczy.

Sobotnią galę KSW 70 zwieńczy intrygujące starcie Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą – i właśnie z tym pojedynkiem związana jest warta 200 PLN promocja, jaką nasz Partner FORTUNA przygotował dla nowych graczy!

Jak skorzystać z promocji? Po zarejestrowaniu się (np. tutaj), wpłaceniu depozytu w kwocie co najmniej 30 PLN i postawieniu co najmniej 4 PLN na zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego lub Michała Mataerli nowi graczy w przypadku zwycięskiego kuponu otrzymają dodatkowo 200 PLN w charakterze punktów lojalnościowych. Innymi słowy, zagrają wówczas po kursie… 50.0!

Jak nowi gracze mogą skorzystać z promocji? Oto instrukcja krok po kroku.

  • W dniach 26-28.05.2022 do godziny 22:45 zarejestruj konto w Fortunie (np. tutaj) oraz udziel zgody na komunikację
  • Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  • Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mariusza Pudzianowskiego lub Michała Materli z oferty przedmeczowej [prematch – numer zakładu: 26857250 albo 26857250] za minimum 4 PLN brutto. WAŻNE: tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę!
  • Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 PLN. Jeśli grasz za wyższą stawkę niż 4 PLN, sprawa jest prosta — Fortuna doda 200 PLN do każdego wygranego kuponu spełniającego warunki promocji
  • Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)

Szczegóły – tutaj.

Przypominamy ponadto, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button