Typer Lowking – regulamin i zasady

Regulamin

1. Postanowienia ogólne

a. Typer Lowking to zabawa internetowa polegająca na typowaniu wyników walk MMA w rywalizacji z innymi graczami.
b. Organizatorem Typera Lowking jest portal www.Lowking.pl

2. Uczestnicyy

a. W Typerze Lowking mogą brać wszyscy chętni gracze, którzy dysponują odpowiednim łączem internetowym.
b. Jeden gracz może brać udział w Typerze Lowking wyłącznie z jednego konta. Wykrycie graczy biorących udział w zabawie z dwóch lub więcej kont skutkować będzie wyrzuceniem z tej i wszystkich kolejnych edycji Typera.

3. Poufność

a. Organizator zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy wszelkich otrzymanych w ramach Typera Lowking informacji (adresy e-mail) oraz nie udostępniania ich osobom trzecim, chyba że gracz wyrazi na ich ujawnienie pisemną zgodę.

4. Postanowienia końcowe

a. Użytkownik, rejestrując się do Typera Lowking, wyraża zgodę na powyższy niniejszy regulamin.

Zasady

Czas trwania Ligi

Typer Lowking będzie trwał od 25 października (UFC 179) do 24 stycznia 2015 (UFC on FOX 14). Obejmie tym samym 10 gal UFC. Nie jest wykluczone, że będziemy też w międzyczasie typować inne gale zagraniczne lub polskie.

Zasady ogólne

1. Rejestracja do Typera Lowking będzie otwarta do 25 października do godziny 22:00. Po tym terminie niemożliwe będzie dołączenie do rozgrywek w aktualnym sezonie, a spóźnialscy będą musieli poczekać do sezonu trzeciego.
2. Zwycięzcą zostaje ten gracz, który 24 stycznia 2015 zgromadzi najwięcej punktów.
3. Nie ma obowiązku obstawiania wszystkich gal. Można nawet w ogóle nie obstawiać i zakończyć sezon z taką samą kwotą, z jaką się rozpoczęło – to od gracza zależy, na które walki, gale chce obstawiać.
4. Walki z danej gali można obstawiać do około 1-2h przed jej rozpoczęciem – wówczas typowanie danej gali będzie niemożliwe.
5. Wytypowanie poprawnego zwycięzcy daje 2 punkty, metody rozstrzygnięcia – 1 punkt, a trafiony bonus – 3 punkty. Bonus przeznaczony na zawodnika, który ostatecznie przegrał oznacza odjęcie 3 punktów.
6. Na każdą galę można wykorzystać maksymalnie trzy bonusy.
7. Dla najlepszych graczy przewidziano atrakcyjne nagrody.

Powrót do logowania/rejestracji

Dodaj komentarz

Back to top button