UFC

Raul Rosas Jr. poddał Ricky’ego Turciosa na UFC Louisville (VIDEO)

19-letni Raul Rosas Jr. pokonał Ricky’ego Turciosa przez poddanie podczas gali UFC Louisville.

W pojedynku pełnym kulanek parterowych Raul Rosas Jr. (9-1) poddał w drugiej rundzie Ricky’ego Turciosa (12-4) w ramach gali UFC Fight Night w Louisville.

Turcios rozpoczął rundę bardzo agresywnie, zasypując Rosasa Jr. masą kopnięć. Raul sfinalizował obalenie i zaczęła się kilkuminutowa kotłowanina.

Rosas Jr. przez kilka minut kontrolował Turciosa, ale pod kątem ofensywy nie robił wiele – to Turcios był aktywniejszy, kręcąc się i pracując z dołu. Z czasem Turcios w kotle odzyskał dominującą pozycję, zachodząc rywalowi za plecy. Tam szukał duszenia, ale Rosas Jr. nie tylko przetrwał, ale też z czasem w kotle trafił na górę, atakując uderzeniami.

W drugiej rundzie Rosas Jr. szybko sfinalizował obalenie. Turcios robił, co mógł, aby się wydostać, ale młodzian zaszedł mu za plecy, zapinając trójkąt na brzuchu. Turcios nie był w stanie się wydostać, podczas gdy cierpliwie pracujący nad duszeniem Rosas Jr. w końcu dopiął swego, zapinając mocny chwyt pod brodą przeciwnika. Ten początkowo się bronił, ale gdy Rosas Jr. poprawił uchwyt, Turcios poddał walkę.

Młodzian wygrał tym samym drugą walkę z rzędu, a jego bilans w oktagonie UFC wynosi 3-1.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button