Rankingi UFC – duży awans Juniora dos Santosa


Rankingi UFC został zaktualizowane po sobotniej gali UFC on ESPN+ 4 z Juniorem dos Santosem i Derrickiem Lewisem w rolach głównych.

W kategorii ciężkiej awans o pięć pozycji – na miejsce 3. – odnotował Junior dos Santos, który w Wichicie ubił spadającego o dwa oczka Derricka Lewisa.
Natomiast w czołowej piętnastce – na ostatnim miejscu – wagi półśredniej zadebiutował Anthony Rocco Martin, który odniósł w sobotę czwarte z rzędu zwycięstwo, tym razem w pokonanym polu zostawiając Sergio Moraesa.

Joanna Jędrzejczyk nadal okupuje miejsce 2. w wadze słomkowej i 4. w wadze muszej, a Karolina Kowalkiewicz jest 6. w 115 funtach.

Na pozycji 5. w wadze półciężkiej pozostał Jan Błachowicz, natomiast o jedno oczko spadł w kategorii ciężkiej Marcin Tybura, który ostatnio był na miejscu 10. ex aequo z Justinem Willisem.

Wszystkie rankingi dostępne tutaj.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply