M-1 GlobalPolskie MMARosyjskie MMA

Rafał Kijańczuk wystąpi w grudniu na M-1 Challenge

Rafał Kijańczuk stanie w grudniu przed poważnym testem, podczas kazachskiej gali M-1 Challenge krzyżując pięści z Gigą Kukhalashvilim.

Niepokonany polski półciężki Rafał Kijańczuk (6-0) powraca pod sztandar rosyjskiej organizacji M-1 Global. Kowadłoręki Kijana zmierzy się z Gigą Kukhalashvilim (11-4) podczas zaplanowanej na 15 grudnia w kazachskim Aytur gali M-1 Challenge, o czym oficjalnie poinformowali organizatorzy.
Bijący się zawodowo od lutego 26-latek wszystkie sześć walk wygrał przed czasem, na cztery z nich potrzebując niespełna 20 sekund. Pod sztandarem M-1 Global zadebiutował w maju, ekspresowo ubijając Matta Clempnera, by trzy miesiące później rozbić Ibrahima Sagova. Dwie ostatnie potyczki stoczył poza rosyjską organizacją, we wrześniu nokautując w trzeciej rundzie Charlesa Andrade, by wreszcie na początku listopada w 17 sekund ubić Aleksandra Boyko.

30-latek z Gruzji jest w porównaniu z Polakiem prawdziwym weteranem, bo walczy od 2011 roku. Dla M-1 Global stoczył trzy walki, dwie z nich kończąc z tarczą. Ostatnio był widziany w akcji w maju, przegrywając przez dyskwalifikację z Khadisem Ibragimovem za notoryczne chwytanie się siatki.

Cała walka poniżej:

Osiem z jedenastu zwycięstw Kukhalishvili odnosił przez nokauty.

*****

Analizy KSW 46 – Khalidov vs. Narkun II, czyli tropem McGregora

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button